Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13eves vagyok 150cm magas és...

13eves vagyok 150cm magas és most 7cm a peniszem állva ez kb meddig fog nőni? Apám kb 180cm szóval kb en is akkora leszek ja és a testsulyom az 38kg es meg nem nagyon szőrösödök

Figyelt kérdés

2013. szept. 28. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiúknak 14 fölött indul be a serdülés. Hoyg emkkor elszel az genetika. Ennyi idősen meg szeritnem lényegtelen mekkora még az..... Ismerek oylan fiút aki gimi 3. és 4. osztály közötti nyáron lett fiúból férfi. telejsen átalakult a teste és nött 25 cm-t. Izmos lett lett arcszörzete stb. Addig meg ugy nézett ki mint egy kisfiú. Úgyhoyg türelem, fogsz ég nőni mindenhol. Irod is hoyg nem szörösödsz még igazán ebből is látszikk hogy még nem indult be igazán a fejlődésed. Arra is emlékszema a tini korból hogy amikor 8.osok voltunk akkkor kb 2 fiú volt csak magasabb mint a lányok átlagban aztán rá 2 évre találkoztunk ujra az egész osztály és minden fiú rengeteget nött addigra és sokat változtak.
2013. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos ,hogy apád testalkatát fogod örökölni .

A pö**öd mérete meg fokozatosan növekszik,ez eltart a kamaszkor,illetve a nemi érésed befejeztéig .Majd szőrösödni is fogsz,nem vagy te még testileg akkora,hogy ezt hiányolnod is kellene .Aztán ne az legyen veled is,mint

nagyon sok veled korosztályossal,jaj kiszőrösödtem,hogy tudnám leborotválni . Csak azért,mert ilyeneket lehet itt olvasni .

2013. szept. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon alacsony vagy a korodhoz képest,jó 2 évvel fiatalabbak szoktak ilyen magasak lenni.Amint elkezdesz nyúlni valószínűleg a nemiszerved is majd megnő,az már jó jel hogy azért szőrősödsz mert akik ilyen alacsonyak azok akár 2 évvel később kezdenek csak el serdülni.De a legtöbb srác azért 13-14 évesen már a lányok magasságát,vagy ha átlagos magasságú az anyukájuk akkor azok magasságát utoléri,ami olyan 163-168 cm magasságot jelent és olyan 15-16 évesen már a felnőttkori magasságukat is elérik,mire elballagnak 8. osztályból és középsuliba mennek elég sokat nyúlnak a srácok akár 176-183 cm magasakra is megnőnek.Tehát bármikor elkezdhetsz hirtelen megnőni és amint megnyúlsz a serdülésed is felgyorsul majd.
2013. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó,bocs most olvasom hogy nincs szőrzeted,hát akkor arról van szó hogy későnérő vagy,mert 12-13 éves korban egy normál fejlettségű fiú már szőrősődik.Ez ebben a korban elég kellemetlen,de ez van.Későnérőknél akár 14-16 éves korig is eltarthat mire elkezdenek szőrősődni,megnőni,férfiasodni.
2013. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A kellemetlent arra értem,hogy kellemetlen amikor valaki a többiekhez képest fejlettlen.Sajnos az idő dönti nálad el hogy mikor is kezdesz el fejlődni.
2013. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én ugy voltam, hogy mire elballagtam általánosból már elértem a felnőtt testmagasságomat és péniszméretemet.

Szóval 14 éves koromra már teljesen.

169 cm magas vagyok

14 cm pénisz


hurrá...ezért jól megjártam az élettel is.


neked szerencséd van hogy apád magas te is akkora leszel


nekem ebbe se volt szerencsém apám is alacsony én is az lettem...


Ezért vagyok szüz 26 éves létemre.... mert amagasságom miatt nem tudok mit kezdeni, plusszba hozzá jön a péniszem is.

2013. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6/6!


Egy kis biztatás,mert eléggé kiábrándító ahogy magadról írsz,vannak alacsony lányok is,hát keress egy hozzád való 159 cm magas lányt,a 14 cm meg nem olyan kicsi a felnőtt férfiak átlagos pénisz hossza van ahol 12-16,van ahol 13-15 cm-t olvastam,benne vagy az átlagban,aztán meg 14 cm egy 169 cm magasnál is másként néz ki és egy 180 cm magasnál is.

Ez ne gátoljon semmiben sem.Fel a fejjel:-)

2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia kérdező . Veled egy korú vagyok írhatsz üzenetet ha akarod. Nekem is 7 cm én is 150 vagyok , csak én még 12 vagyok nemsokára 13 leszek.
2014. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8/8 és kérdező nyugi,még bőven fog nőni mind a kettőtőknek a nemiszervetek,csak későnérők vagytok,alacsony növésűek,de amint elkezdtek nyúlni magasságra megnő a péniszetek is.Nem fogok hazudni van hogy ez csak 16 évesen történik meg,de fog még nőni,nyugi.
2014. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!