Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik ilyen, hogy "pénisz-nö...

Létezik ilyen, hogy "pénisz-növelő-hormon"?

Figyelt kérdés

Ugyebár logikusan végiggondolva: Ha valaki alacsony annak növekedési hormont adnak és minden szép. Ha valaki nem mutál vagy nincs szőre akkor annak is adnak hormont és minden jó.


Egyszóval, ha ezekre van hormon akkor erre is kellene, hogy legyen és akkor a kicsi/átlagos farkú emberek beszednék és minden jó lesz. Ahogy az alacsonyakat sem értem (az oldalon síró 160 magasak): Miért nem szednek növekedési hormont...?


És mielőtt jönnének a beszólások:


1.Nem, nem vagyok jó biológiából (biokémiából meg mégennyire se - utoljára 8.oszályban volt közöm a biológiához) pontosan ezért kérdezem...


2.Nem, nincs mikropéniszem. Okés, nem vagyok kiemelkedő e téren (14,5), de ez is inkább átlagos, mint kicsi vagy nagy. Bár emellé kicsit talán aránytalanul is vastag - ami annak köszönhető, hogy lenne ez 2-3 centivel több is ha nem lennék elhízva... Ráadásul pont hasra-alhasra és ágyékra hízok, szóval pont a farkam köré... Ki tudja mekkora lehet ezek nélkül (számításaim szerint legalább 1,5-2 centi rejtve van) Persze amúgy mindegy is, mert "húspénisz" szóval ezzel sosem leszek népszerű inkább csak a "jobb híján" választás a csajoknál akiket elzavartak az "ultra-király", "tényleg menő" és egyben "isteni" vérfarkúak (utálom őket)...


Na szóval létezik ilyen?



2013. szept. 29. 12:31
 1/8 A kérdező kommentje:
És ami még fontos lehet: magasságom 190 centi, és emellé vagyok 110 kiló (szóval egy jó 20-30 kiló plusszom van) és alkatra is elég széles vagyok szóval annyira nem tűnik fel a kövérségem, hogy azt észrevegyék.
2013. szept. 29. 12:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hormon. Ezeket maximum a gének tudják befolyásolni (vagy műtét).
2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenben ne reménykedj.Fogadd el azt ami van ,nagyon jó az is,csak jól kell bánni vele .Akkor pontosan azt tudja,mint asz átlag .
2013. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Egyébként lehet, hogy bioszból rossz voltál, de te rákeresni is lusta vagy. Megteszem helyetted, tessék: [link]
2013. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ennyi értelme van ennek az oldalnak...!


Sok okostojás osztja itt az észt, anélkül, hogy tudnának valamit.


Igen, van ilyen, a tesztoszteron, illetve annak az erősebb változata a dihidrotesztoszteron.

A méret függ ennek a hiányától, illetve a genetikai háttértől, mennyire érzékenyek a sejtreceptorok ezeknek a hormonoknak a jelenlétére.

2013. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


És ezt honnan lehet beszerezni...? Miért nem szed mindenki ilyet? Megoldódnának a problémák. Nekem se kellene sok csak annyi, hogy legyen 3 centivel hosszabb a farkam hogy meglegyen a csajok által favorizált 18... (Majdnem) Persze így is másodrangú maradok ebben mert arra nincs mód, hogy a csajok által agyonistenített vérfarkam legyen...

2013. szept. 30. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy önbizalomnövelő hormon nincsen, mert a kérdezőnek inkább az kéne.
2013. okt. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a hormondolog ugyebár azért furcsa, mert olvastam, hogy egy ázsiai faszi péniszét duplájára növesztették tesztoszteron hormonkezeléssel. Viszont neki ebből a hiányból adódóan szőr se nőtt a testén.

Én tele vagyok szőrrel, mégis az átlagnál valamivel kisebb és vékonyabb pénisszel rendelkezem...

2019. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!