Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tartsam vissza az...

Hogyan tartsam vissza az orgazmust?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a tantra-szexet ajánlom... nehéz "megtanulni" nem két nap, de az eredmény megéri a fáradtságot!

Nekünk nagyon bevált :P

2009. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A női orgazmust kérdezed, vagy a magömlés-orgazmust mint férfi?
2009. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A férfi orgazmust kérdezem sex közben
2009. nov. 8. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Amit tehetsz, hogy próbálsz más dologra gondolni, pl. mit fogsz holnap csinálni:) Egy másik technika, hogy a péniszed tövét szorítsd meg erőteljesen, és attól múlik az orgazmus-kézség, csökken a vágy. Próbáld több ponton, valamelyiken biztosan működik. Ezt olvastam valahol, én nő vagyok, tehát gyakorlatban nem tudom. De egy tanácsnak talán nem rossz.
2009. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok, bocsi, de én rosszul lennék, ha kiderülne, hogy szerelmeskedés közben a férjem a másnapi teendőit veszi sorba vagy éppen gondolatban a beosztottjaival vitázik :)

Az én férjem ilyenkor megáll - vagy szól, hogy álljak meg, ha épp én vagyok felül - egy pár másodpercre, addig csak simi plusz csók van. Aztán, amikor úgy érzi, folytatjuk.

2009. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Utolsónak.

Ahogy egy Nő jó színész tud lenni az ágyban, hidd e a pasiknak is megy ez a szerep.

Én is korai magöléssel küszködöm, de a gondolataim máshol járnak, hogy tovább tudjam húzni a dolgot.

Ez nálam működik.

Nem feltétlen kell az arcomra írva lenni, hogy épp máshol jár az eszem.

A kutya póznál pedig bármi járhat az eszemben, számolom a szobasarkokat, nézem az órán a másodpercmutatót, minent bevetek, hogy Neki jó legyen.

Nem kell mindenről tudnia.

Bocs, hogy őszinte voltam, lehet pontozni.

2009. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Őszinteségért csak 100% jár! Rá is nyomtam!

De próbáltad már, hogy a párodat is bevond a megoldásba? Férjemmel több, mint 20 éve vagyunk együtt (pontosan 23!) és hidd el, hogy az a tény, hogy együtt "dolgozunk" mindkettőnk öröméért és nemcsak "kiszolgál" a férjem, hihetetlen közel hozott minket egymáshoz. Nem kell azon izgulnia, hogy bírja-e, nem kell sarkokat számolnia vagy görcsösen másra terelnie a gondolatait, mert együttműködünk. Így ő is felszabadultan élvezheti az együttléteinket. Hidd el nekem, ez az igazi intimitás!

2009. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
csipjed meg magad,)
2009. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
jah a csípkedés nekem már használt, mert akkor eltereli a figyelmet, és azt jobban érzed
2009. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha többször együtt vagytok egymást követően, akkor a későbbi együttlétek időtartama megnő. Baj az, ha csak egyszer megy. A párodon segít, ha jó az előjáték! Ez fontos, mert nála csökkenti az orgazmusához szükséges időtartamot.
2009. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!