Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér-tágulat műtét...

Herevisszér-tágulat műtét után normális, ha álló helyzetben fáj a vesém?

Figyelt kérdés

Néhány napja estem túl a műtéten. Fekvő helyzetben színte semmilyen fájdalmam sincs, de mikor felállok (pl megyek wcre) hihetetlenül erős fájdalmat érzek főleg a bal vesémben. "kérdezd az orvost" beszólogatásra annyit írok, h még nem tudtam elérni az orvosom.

Ha ez számít: herezacsit vágtak nálam nem hasat.


2013. okt. 6. 21:07
 1/2 anonim válasza:
Nekem műtét után fájt nagyon, fetrengtem a kórházban. Azóta eltelt 3 hónap, de semmit sem javultam, ugyanúgy fáj, és fura a tapintása.
2013. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk azzal nem ártana visszamenni az orvosodhoz, hogy nézze meg. Nálam a panaszok szinte teljesen elmúltak (ma 2 hónapja, hogy megműtöttek) és így utólag rájöttem, hogy nem is a vesém fájt, hanem csak odasugárzott a fájdalom a derekamból, ami pedig azért fájt, mert a műtétet furcsa kifeszített pózban végezték. Magyarán szétfeszítették a lábaim, ami nem tett jót az ízületeknek és izmoknak azon a tájékon.
2013. dec. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!