Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másoknak is van kis pénisz...

Másoknak is van kis pénisz komplexusa? Nekem szerintetek jogosan? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy magas 20 éves srác vagyok de ehhez képest kb csak 14 cm hosszú a péniszem. Van aki azt mondja kicsi van aki azt hogy átlag de én sehogy se tudom elfogadni. Most alakul egy lánnyal a dolog és ő is mondta hogy nem a méret a lényeg, de megkérdeztem mekkorával volt neki a legjobb azért azt mondta átlag felettivel...

Lehet hogy ez is elég de zavar, hogy az átlagnál nagyobb mégis csak jobb volt neki ez pedig csak egy "elmegy" kategória. Jogosan van félelmem szerintetek?


2013. okt. 17. 16:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
aki ebből ügyet csinál az átlag alattit sem érdemel. ne parázz! jó ez
2013. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Egy cipőben járunk, és igen, jogos a félelmed.
2013. okt. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Te sem vagy komplett!:D
2013. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Abszolut nem gaz...

:)

A nagy meretekkel jo , de nem lehet vadulni mert az eleri a mehszajat es faj...

Az atlagossal lehet durvulni. :)

2013. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a bajom hogy alacsony vagyok de ehhez képest csak 19 cm hosszú a szerszámom.Van aki azt mondja nagy van aki azt hogy túlságosan nagy de én sehogy se tudom elfogadni.
2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A méret mindenkire egyénre szabott. 2 egyforma nincs is,bármennyire is furcsának tünik . Olvasom egy méretekről

írt olvasmányban .Használni kell okosan ,és akkor nincs gond .A naggyal is lehet rosszul,és kisebbel is lehet

NAGYON JÓL csinálni .Nem jogos a félelmed .

2013. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Penisz nagysaga.

menj el sportolni, body building stb. akkor minden rendben lesz egesz eletedben a testeddel es elegedett leszel.Meg fiatal vagy , nem kesö. Azonnal kezdd el. Ne tetovazz.


Sok sikert

Paulo

2013. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát én gyúrok de ez nem segít semmit a méretemen, sőt mivel a testem nagyobb lett így még kisebbnek tűnik ahhoz képest
2013. okt. 17. 17:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Esküszöm pasik, ti hülyék vagytok. 14 centiméter az egészen pontosan tökéletesen átlagos. Se kicsi, se nagy. A legjobb méret.

Az a lány nem a méret miatt mondta neked, amit mondott, hanem valószínűleg mert még gyakorlatlan voltál, vagy nem figyeltél rá eléggé.


Ugyanis a nők hüvelye átlagosan 9-12 cm hosszú. Persze van akinek rövidebb, és van, akinek hosszabb. Hosszirányban izgalmi állapotban még képes nyúlni, ha kell, de nem a végtelenségig. Az igaz, hogy a péniszt a férfi általában nem tudja "tövig" nyomni a nő lábai miatt, csak "majdnem tövig", de még így is, ha 18 cm vagy afölött vagy, akkor már nagyon jó eséllyel túl hosszú leszel a nő számára. (Azaz a nő számára fájdalmas az együttlét, hacsak nem vigyázol kínosan arra, hogy ne told be teljesen - ami viszont neked rossz.)

Viszont a normális határok között a nő gyakorlatilag nem érzi a hosszbeli különbséget. A nő legtöbb idegsejtje a hüvelybemenetnél van, és ha eléred a G-pontot (ami a hüvelybemenettől 4cm-re helyezkedik el), és ügyes vagy, akkor a nő számára tökéletes lesz a szex. És ha bekötöd a szemét, nem fogja tudni megmondani, hogy hány centis a farkad, mert hátul már nem érzi.


Amit érez, az az ügyességed, és az, hogy mennyire izgattad fel előtte és közben. Ezen múlik minden.


27/N

2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még azt leírom, hogy kerek legyen az egész: NEM JOGOS a félelmed. És a személyes tapasztalatom: nekem volt már egy pár barátom, és ha sorrendet állítok a szex jósága szerint, magasan egy olyan pasi vezet, akinek kb 12 centi volt.
2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!