Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másoknak is van kis pénisz...

Másoknak is van kis pénisz komplexusa? Nekem szerintetek jogosan? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy magas 20 éves srác vagyok de ehhez képest kb csak 14 cm hosszú a péniszem. Van aki azt mondja kicsi van aki azt hogy átlag de én sehogy se tudom elfogadni. Most alakul egy lánnyal a dolog és ő is mondta hogy nem a méret a lényeg, de megkérdeztem mekkorával volt neki a legjobb azért azt mondta átlag felettivel...

Lehet hogy ez is elég de zavar, hogy az átlagnál nagyobb mégis csak jobb volt neki ez pedig csak egy "elmegy" kategória. Jogosan van félelmem szerintetek?


2013. okt. 17. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A farkad átlagos méretű, nem kicsit. Emiatt ne legyen komplexusod!
2013. okt. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem jogos a felelmed!


Nyilvan fontos szamodra, hogy a lany is elvezze a szexet, szeretned, ha nem okoznal csalodast, termeszetes, hogy emiatt vannak benned ketsegek, bevallom, ezzel en is igy vagyok. Es meg nagyon sok emberben vannak bizonytalansagok a sajat testi adottsagaikkal kapcsolatban...


De ez a testi adottsag genetikailag meghatarozott, nem tudsz rajta valtoztatni (vagy csak nagyon kockazatosan es feleslegesen, hagyjuk is a muteteket!), mert nem is kell.

Amit tenned kell, az az, hogy odafigyelsz a partneredre, igyekszel minel jobban megismerni a testet es a vagyait, figyeled mit hogyan szeret, mi esik jol neki, torekszel arra, hogy minel elvezetesebb es teljesebb legyen a szex mindkettotok szamara, es amit lehet, azt ennek eredekeben megteszel.

Ha igy allsz hozza, akkor feltehetoleg egy lany sem fog megalazo helyzetbe hozni teged akkor sem, ha elsore nem is sikerul minden ugy, ahogy szeretned/szeretnetek.

Felesleges mar elore felni, mert akkor csak arra koncentralsz, hogy mi az, amit te hianyossagnak gondolsz, ahelyett, hogy arra koncentralnal, hogy mi az, amivel elvezetesse lehet tenni az egyuttletet.

2013. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nevem Titkos válasza:
Nem a méret számít hanem hogy milyen fürge :D (Y) ne aggódj az érzéki szex-ben (és feltételezem hogy nagyon szeret a csaj téged) nem fogja érdekelni a méret ....
2013. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!