Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér-műtétem lesz. A...

Herevisszér-műtétem lesz. A kérdéseim: mennyire kellemetlen? Ugye nem annyira, mint egy mandulaműtét? És hányan lesznek jelen, amikor műtenek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de tényleg foglalkoztat az utóbbi. Ugye nem lesz ott három nővér, hogy kukkoljon?
2013. jún. 21. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ADwhczdrhR8


ugy kb ilyen. amúgy ha jól tudom altatlan..nyilván. szóval nem sokat látnál bárkiböl is

2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amado atya ***** válasza:
Négyen vagy öten biztosan. Mind az operációt végző orvos munkáját segítik. De hidd el, egyik sem a csomagodat fogja kukkolni, azon már rég túl vannak. Napi minimum 3-4 ilyen jellegű műtét mellett asszisztálnak, ez nekik kb. olyan jellegű munka, mint amikor a pék végignézi, ahogy sül a kenyér, és ellenőrzi a megsült kenyereket, hogy egy sarkított hasonlattal éljek.
2013. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
[link] de itt a bácsi" is elmondja
2013. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kellemetlennek a hashajto jellemetlen, nem art, ha rakoplalsz egy kicsit, mert szo szerint kiviszi a szart is beloled. (Du. adtak be, ejfelkor atkoztam mindenkit, majd kettokor meg egy kor...) Az, hogy ki nezi, ne aggasszon, egyreszt altatva leszel, masfelol pedig mint mondtak, nekik ez a munkajuk, nem fognak pont a te zacsidon kacaraszni. Maga a mutet tenyleg nem kellemetlen, es a labadozas sem sulyos, engem csak a hashajtp viselt meg, a tobbi csak nem kenyelmes, de nem faj, vagy ilyesmi. (Ha okosan mozogsz, es nem tornaszol egybol utana... Nem fogsz, amugy.:P) De tenyleg felesleges aggodni, nem komoly, fel ev mulva el is felejted...
2013. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az altatás qa kortól és a műtét milyenségétől függ.

Én legalább 3 variációról tudok .Magát a herét csak akkor műtik,ha már súlyos stádiumba jutott a dolog.A problémák nem itt kezdődnek ,ezért a mütét sem itt zajlik.A gond a here vénákkal van,abban keletkeznek dugulások ,amelyek a vér áramlását akadályozzák.A kis vágás ily a hasfalon van,

minden más letakarva .Senki semmit nem fog látni .

Mire a stáb bemegy a műtőbe ,már a műtős fiuk előkészitik ezt az állapotot.Nincs ott idő semmit nézegetni.

Te ott csak egy eset vagy .

2013. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmondom, mit tudok:


Az orvos azt mondta, a bemetszés az ágyékon történik, és az egész műtét kb. 20 perc lesz. NEM lesz altatás, ez biztos. Helyi érzéstelenítés lesz. Így mennyire kellemetlen?


Hashajtóról nem tudok, az orvos biztosan mondta volna, ha kéne. Nem is értem egyébként, hogy mi a célja.

2013. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kórházak válogatják adnak e hashajtót ,vagy beöntést.

2 komoly műtétem volt,az egyik pont alhasi.Még ekkor sem

kaptam egyiket sem.Előtte 2 nappal már csak folyadékon éltem.Nem olyan tragikus ez .

2013. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valóban égyékon is lehet,akkor katéteres megoldás van .

18 év alatt,a fiatal kor miatt altatnak minden verziónál .

Nem írtad a korod .

2013. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!