Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék eltávolítás után...

Fitymafék eltávolítás után felszakadt a bőr. Elmúlik majd magától?

Figyelt kérdés
Szeptember elején volt műtétem, rövid fitymafék miatt eltávolították azt. Rá két héttel volt együttlét, amikor is a makk és a fityma elválásánál alul (tehát ahol eddig a fitymafék volt) felszakadt. Nem volt vészes, hamar elállt a vérzés, nem tulajdonítottam neki nagyobb fontosságot. Most október elején ismét felszakadt, szinte alig vérzett, de azota minden együttlétnél húzódik, feszül, ránézésre a bőr nagyon halvány ott, fehéres, mintha csak vékony réteg bőr lenne ott. Várjak vele, meggyógyul majd, valakinek volt esetleg hasonló? Kérlek segítsetek, kezd az őrületbe kergetni, hogy miattam nem tudunk egyuttlenni baratnőmmel rendesen...

2013. okt. 20. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Tálán már első esetben is meg kellett volna várni a teljes

gyógyulást .Aztán ez azóta sem tud teljesen meggyógyulni,az újbóli igénybe vételek miatt.Lehetne kicsit lájtosabbra is venni a figurát .Gyanítom ebből újabb műtét lesz .

2013. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Megoldódott már a probléma, vagy még mindig felreped? Vagy volt ujabb műtéted azóta?
2014. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!