Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj, feltétlen...

Mi lehet a baj, feltétlen menni kell bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

A makkom mostanában szinte mindig száraz, szárazabb, mint régen, és nap mint nap önkielégítésnél látom, hogy olyan mintha hámlana, és a húgycsőnyílásnál közvetlenül van egy apró csík alakú rész, ahol meg olyan, mint ha már le is hámlott volna, mert sötétebb és érzékenyebb. Kipróbáltam, hogy gyengédebben csinálom a maszturbálást, és kicsit langyosabb vízben mosom meg, így olyan mintha kicsit enyhült volna, de még mindig tart már egy ideje, és eleinte nem hámlott ennyire, bár most szerencsére olyan minta enyhült is volna. Ezenkívül mintha ráncolódna is kicsit. Mielőtt bárki bármit mondana, naponta mosakszok, és szexuális úton nem nagyon kaphattam semmit, mert szűz is vagyok.

Kb. akkor kezdőthetett maga a hámlás, amikor kipróbáltam milyen nyál nélkül, csak úgy csinálni, aztán visszaálltam, de még így is sokszor szárazon csinálom, azért mert a kis 3-4 mm-es folt-csík akkor keletkezett még, amikor nyállal, nedvesen csináltam. Nem tudom lehet-e a mennyiség a baj, volt hogy napont 3-4 alkalom is megvolt.

17/F



2013. nov. 1. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A makkod pereme alatt lévő faggyú mirigyek kissé gyengébben termelnek,az úgy nevezett szmegmát.Ez lenne arra hivatott,hogy zsirozza a makkod ,és ne legyen száraz.

Ahol a bőrünk veszít a víztartalmából ott ráncosodik is .

A maszti mennyisége sem gond,többet úgy sem csinálsz,mint amennyire vágyódást érzel .A legolcsóbb baba olaj is megoldja ezt a gondodat .Nem hámlik,nem lesz száraz,masztinál meg fokozza az örömöket is .

2013. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Reinschaw válasza:
Azert nem artana hagyni pihenni keveset ...
2013. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!