Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől alakul ki többször sérv?

Mitől alakul ki többször sérv?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 4,5 éve műtöttek legyksérvvel. 4 év után idén tavaszra kiújult. Most újra műtöttek, raktak bele hálót is. Most újra kiújult. Mostani műtétnél kiderült, hogy a túloldalon is van egy sérvem.

Mitől lehet ez? Nem vagyok túlzottan elhízott (van pár kiló plusz, de nem vészes). Nem végzek extra nehéz fizikai munkát.



2013. nov. 1. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon gyenge a hasfalad .A hálós megoldás 99 % ig bíztos szokott lenni .Itt azért az orvosnak is ügyesnek kell lenni,hogy varja össze a belső részt. Nem kell ahhoz

nehezet emelni,hogy bekövetkezzen a kiszakadás .Nálam a nagy köhögés idézte elő. Már több mint 10 éve műtöttek háló

berakással.Közel sem vagyok fiatal,de nagyon nehéz tárgyakat emeltem alig pár évre rá .Mert megfeledkeztem róla ,ami azóta is már számtalanszor előfordult .

Pár kg súly többletem nekem is van,nagyon közel vagyok a 100 hoz .

2013. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mit lehet tenni, h ne legyen gyenge?
2013. nov. 2. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Fegyencedzéssel rá tudsz segíteni, hogy megerősödjön. De azért előtte kérd ki a doki véleményét is.
2013. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!