Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mai napom így alakult. Mi a...

A mai napom így alakult. Mi a véleményetek? Mert egyre többször így alakul, és aggódom a diétám miatt. Eddig 10 kg ment le, tornával és kevesebb szénhidráttal.

Figyelt kérdés
Szóval: reggel 8-kor egy szelet telj.kiörl. kenyér májkrém+paprika. aztán a babómmal rohantam dokihoz, pár óra várakozás, majd bevásárlás. du. 1-kor álltam neki főzni, fél négykor ettem ebédet, normál adagot, mert nagyon éheztem:-) borsóleves+darás tészta salival.torna ma elmaradt. azóta nem ettem, de nem is vagyok éhes. nagyon kevés vagy nagyon sok?
2009. jún. 11. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsírvesztéshez mindenképpen sok!

Az hogy miként "alakul" a napod, az csak rajtad múlik!

2009. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Se nem kevés se nem sok, viszont minőségre sz*r, tápértékre nulla.
2009. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom, h én alakítom, de a kórházban nem akartam nekiállni kajálni, miközben a babám sírdogált... jövő héten ugyanez párszor, de megpróbálok valamit külön főzni magamnak, mert a férjemet nem kínzom salátákkal:-)
2009. jún. 11. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a májkrém és a tészta elhagyható lett volna.mennyiségre nem vészes,de tápanyag tényleg nem nagyon van benne..A borsóleves,reggeli paprika,saláta ok.de kevés.
2009. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok!


Mindenképpen így csináld! Szépen megfőzöd előre Mondjuk csirke^+rizs, ha vega vagy csirke+szója (bár te nem vagy vega, hiszen májkrémet ettél), szépen be egy ételhordóba, és mikor evés idő van, senkitől nem zavartatva enni. :)

2009. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, a kórházba azért nem viszem magammal, próbálok több reggelit enni. vagy nem tudom. nehéz összehozni, mire evésidő van, arra a babám is megéhezik, és tolódik az egész, ő a legfontosabb:-) de megpróbálom!! köszi!!
2009. jún. 11. 20:19
 7/9 Krisz85 ***** válasza:
az étkezéseid száma legyen legalább 5 naponta, az meg hogy egszer kihagytad a tornát és így kajáltál nem dől össze a világ, a fintess forma verseny megnyerése nem ezen fog múlni.....;-)
2009. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már aznap nem ettél semmi szénhidrátot vacsira, (amit nem nagyon tudok elképzelni) akkor nem rossz, de a darás tészta helyett inkább valami értékes fehérjét kellene, pl. sovány csirkehusi. Vacsira aztán valami gyümölcs, mert azt egész nap nem ettél, de sokak szerint a gyümölcs este 6 után már nem jó, én nem ezt vettem észre, de este már inkább csak salikat eszem. (mégsem fogyok, de tartom a súlyomat 15 kiló vesztés után)

Sok sikert!

2009. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ettem semmit már este, nem voltam éhes. igyekszem meggyőzni magam,h gyümit is egyek, de nem nagyon szeretem...sajna. tudom, hogy a darás tészta az gáz, de kétfelé főzök a babómnak is+a férjem, így egy harmadikra már nincs időm. meg igazából nem tudok mindennap fehér húst enni. próbálom megtalálni a középutat.
2009. jún. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!