Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, nektek húzták már hátra...

Fiúk, nektek húzták már hátra a fitymát orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Alap. :)
2013. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez komoly?
2013. nov. 3. 23:52
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ebben most mi a hihetetlen?
2013. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát mert nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy sima orvosin hátrahúzzák a bőrt is...
2013. nov. 4. 00:11
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem mindegyik orvos, vagy vizsgálatot végző kompetens személy végzi ezt el, ez is egyénfüggő.

Neked am. korod mennyi?

2013. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%

urológián a doki 1x.

aztán meg is ujjazott,azt hittem megdöglök közben.

2013. nov. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sulis orvosin hátrahúzták volna régebben ha lett volna fitymám :) De csak általánosba... Középsuliban csak megkérdezték hogy van 1 fitymaszűkületed.
2013. nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak urológián, ahol többször is jártam. Suliban nem volt egyszer sem.
2013. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Ez orvostól függ,az a helyzet,hogy nem tudom iskolás vagy és iskola orvosra gondolsz e most?-De van olyan suli orvos aki megnézi a fitymát és a heréket,vagy saját maga végzi el a műveletet,vagy a diákot kéri meg hogy húzza hátra a fitymáját és van orvos aki nem végez ilyen vizsgálatot.Általánosban is lett volna vizsgálat,de nem vettünk rajta részt és középsuliba is egyszer de ott is megmondtuk hogy nem veszünk részt rajta.


Nem kötelező a vizsgálaton résztvenni,csak szólni kell elég határozottan.Te dolgod.Alapnak nem mondanám,mert ahány iskola és orvos annyi szokás van.

2013. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
A válasz nem,mert nem is hagynám.
2013. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!