Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel hova forduljak?

Fitymaszűkülettel hova forduljak?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van eddig nem nagyon zavart de most már igen és szeretném tudni, hogy hova forduljak? Először urulógus aztán Ő mondja a továbbiakat? Hogyan kell elképzelni ezt az egészet? Azért picit tartok az egésztől.

2013. nov. 5. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Mielőtt még orvoshoz mennél...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Itt találsz segítséget is...

2013. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Engem a feleségem családja ekkor beszélt rá, hogy térjek be hozzájuk, mert már egészségügyi haszna is lett. 10 éve győzködtek, hogy ez inkább közösségről szól, mint valós hitről, de végülis igazuk lett, és hihetetlenül kibővült az ismerősi köröm
2013. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne hogy nekem körülmetéltesd magad,mert az utolsó előtti hozzászóló szerintem erre célzott.


Előszőr elmész urologushoz ő megvizsgál és megbeszélítek a továbbiakat,azonnal ne dönts,sőt lehet hogy akár más dokit is meg kell majd kérdezned hogy ő mit tanácsol,mert fityma szükületet lehet ma már fityma plasztikával is kezelni,lazítanak a fitymán,csak sok doki metélésre akarja a beteget rábeszélni és előbbit meg sem említi,mert a metélést a tb támogatja,ilyenkor határozottan közölni kell hogy te ezt el szeretnéd kerülni.Ha döntöttettek akkor megbeszélítek a továbbiakat,mikor lesz a műtét stb.,már ha műtétre van szükség.

2013. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fordulj:urológus, szakorvoshoz. F.
2013. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!