Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16/F-vagyok és merevedési...

16/F-vagyok és merevedési problémáim vannak! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mikor szexhez kerül a sor, egyszerűen lelankad a farkam, de mikor előjáték van akkor semmi probléma nincs de mikor oda kerül a sor, lelankad , és akárhogyan próbálok nem gondolni, rá egyre jobban görcsölök rajta és nem áll fel.

Szűz vagy és kiskoromban volt műtétem(fitymaszűkületem volt) nem vagyunk együtt a lánnyal nagyon szeretem és meg akarok neki felelni.A válaszokat előre is köszönöm és kérlek segítsetek! Maszturbálás, minden megy semmi problémám nem volt eddig csak, amikor oda kerül a sor akkor vége..



2013. nov. 9. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem vagy együtt vele?
2013. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
79%

Először is el kell mondanom, hogy nem vagyok orvos. De szerintem lelki okai vannak ennek a kellemetlen dolognak - megfelelési kényszer, szorongás, idegesség, stb. stb...

Mivel írtad, hogy bizonyos eseteknél nincs gond a merevedéssel, így szinte kizárt, hogy fizikai okai lennének. Azt tanácsolom, hogy látogass meg egy háziorvost/gyerekorvost, aki elküld olyan helyre, ahol biztosan tudnak segíteni.

2013. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

majd kinövöd

pszichés dolog, te magad is leírtad többször

őszintén szólva ezzel felesleges orvoshoz menni, mert nem szervi oka van, és tuti nem küld sehová, max ajánl egy pszichológust.

2013. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem járok a lánnyal, de már régóta folyik ez köztünk, nagyon zavaros és egyszer ő akart velem járni egyszer én ... köszönöm szépen a válaszokat . Igen én is lelki dologra gondolok, csak kéne segítsék , mégis hogyan tudnám ezt leküzdeni, átvészelni , mert lassan minden önbizalmam elvesztem.
2013. nov. 9. 12:43
 5/17 anonim válasza:
Igen, ezért javasoltam az orvost, hogy ne legyél még feszélyezettebb, mert később rosszabb is lehet.
2013. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy én orvoshoz fordulni félek, olvasgattam itt GYk-n ezek után , olvastam pár hasznos infót, csak kíváncsi vagyok velem mi a helyzet, hátha számít valamit a műtét.. vagy mikhez folyamodjak.. Egyértelműen , egyszerűbb lenne, ha együtt lennék a lánnyal , mert akkor biztos tudna benne segíteni ,legjobb barátom.. ,de nem akarom erre kérni.
2013. nov. 9. 12:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Te magad írtad a kérdésben a választ is ." Meg akarok neki

felelni " Na itt van a gond.Te ne másnak akarjál megfelelni

hanem magadnak .Ez az,ami meggátol .Ezzel nem orvosok foglalkoznak,hanem, sexuál pszichológusok .Persze nem a 16

éveseknek kell ide járni, akik erre még érzelmi sikon nagyon éretlenek .

Attól hogy egy fiúnak merevedése van,ami ebben a korban nagyon is normális,nem azt jelenti,sexre is érett .

Ami melletted szól,a sexet is tanulni kell,és évek telnek el amig úgy megy ,hogy meg is tudjál felelni .

A sex nem csak egy fizikális együttlétet jelent .

2013. nov. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a kérdésedben ott a valasz is

görcsölök, meg akarok felelni

na akarj semmit

lazulj el, lesz ami lesz, a szex nem csak abból all, hogy berakod, találjatok ki mindenfélét, van kezed és nyelved is. lényeg hogy mindketten élvezzétek. a szex nem egy feladat amit el krell végezni, hanem kellemes időtöltés

2013. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem számít a műtét, mindenki átesik ezen, többször is, nem mondom, hogy nem kell vele törődni, mert az ember egy idő múlva stresszel ezen, és akkor még inkább nem sikerül, egyszerűen az kell, hogy ne akarj semmit, és akkor fog menni

masik, szoktasd a farkad a gumihoz, recskázz abban

plusz olyan gumit vegyél amiben erzel is vmit

ribbed, intensity

2013. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 9. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!