Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék átvágásnál már...

Fitymafék átvágásnál már akkor elintézi a műtétet az urológus amikor először felkeresem vagy ad másik időpontot?

Figyelt kérdés
És oda kell beutalót kérni a háziorvostól?
2013. okt. 22. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell. Másik időpontban fog műteni, mert előtte lesz szerintem vérvétel, mellkas röntgen, ami a műtétek előtt szokás.
2013. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen műtétek előtt nincs röntgen, meg vérvétel. Esetleg akkor, ha altatásban csinálják, de ez egy kis műtét, maximum ha kiskorú vagy, akkor csinálják altatásban.

Egyébként nem akkor fog megműteni, mivel steril körülmények kellenek, le kell foglalni a műtőt, stb.

2013. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. A műtét meddig tart, és bent kell-e utána maradni, vagy hazaengednek?
2013. okt. 22. 16:35
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok kiskorú
2013. okt. 22. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor én folytatnám a 2 válaszát.Ez a dolog,illetve a műtéti eljárás nagyon korfüggő. Ha altatásban csinálják,mart kiskorú,akkor vagy előző nap,vagy reggel korán kell menni a kórházba,mert be is fektetik a beteget.

A műtét kb 20 perc körüli lehet,de csak délután lehet haza menni .Nagyobb fiúknál időpontra kell menni,műtét után start haza .

2013. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fitymafék átvágásnál vagy eltávolításnál nincs altatás! Ugyanakkor teljesen el lehet érzésteleníteni a területet, nem fogsz érezni semmit.

Nem valószínű, hogy egyből megcsinálják, jobb, ha a rendelésen kapott időpontban a műtőbe mész. Nem tart 20 percig, max 10 perc!

2013. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!