Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez 4 hónappal a...

Normális ez 4 hónappal a körülmetélés után?

Figyelt kérdés
Még mindig eléggé érzékeny a makkom. A nadrágban már nem zavar , nem is érzem teljesen jó. De pl kézzel nem igazán bírok hozzáérni mert nagyon kellemetlen. Főleg az alsó része. Mit tudtok tenni ellene? Vagy majd mágtó szépen megszokja? Azért 4 hónap az már csak 4 hónap... Nincs rá vmi kenőcs vagyvalami?
2013. nov. 11. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Normális ez.Amig az érző idegvégződések mind el nem halnak,

orvosi szó használattal sorvadnak,addig ez igy lesz.Ahol a gatya már kidörzsölte,ott már érzéketlen lett .Ahogy olvastam,a makkon pontosan 50 ilyen van .Érzéstelenitő kenőcsöt a gyógyszertárban lehet venni .

2013. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves előző mindig leírja ezt az 50 érzőideg elsorvadást, én meg mindig leírom, hogy baromság. Ha elsorvadna az érzőideg, szó szerint SEMMIT nem éreznél, még "akció" közben sem.

Érzéstelenítő krémet meg ne használj szerintem, mert hozzászokik a makkod, és ha nem kened be, lehet hogy rosszabb lesz. Érdemesebb lenne a dokidat felkeresni, hogy mit tud mondani, lehet, hogy gyulladásban van. Kamillába áztattad a műtét után? Metélt vagyok én is, nekem ilyen gondom nem volt, mivel én a műtétet azért csináltattam meg, mert előtte 3 évig hátrahúzva hordtam a fitymám, és már annyira megszoktam, megszerettem a fedetlenséget, hogy zavart, ha előrecsúszott.

2013. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áztattam igen. Voltam már azóta kontrollon de az orovs nem omndta hogy lenne vele valami. Meg mint írtam is gatyába már teljesen jó csak ha mondjuk kézzel akarom "dörzsölni" akkor nagyon kellemetlen. De akkor idővel majd ez is elmúlik?
2013. nov. 12. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!