Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes körülmetélés után ez...

Teljes körülmetélés után ez normális?

Figyelt kérdés
3 napja metéltek körül és a makkomon lett egy elég durva nagy lila folt. Ez teljesen normális és idővel elmúlik?
2013. okt. 20. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom, igen.

Beavatkozás történt, amire a szervezet így reagál.


Megkérdezhetem hány éves vagy, és hogy miért döntöttél így, vagy szüleid döntöttek így?



Én egyébként egyre jobban egyetértek ezzel, mert nem lesz a pénisznek büdi szaga. Ami orális szexnél jól jön a nőnek.

2013. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

A műtéti beavatkozás utó nyomai lehetnek a műtétnek .

Csak az eü.okból végzett körülmetélést tartom elfogadhatónak . Hogy női szempontból mi a büdös,azt most itt nem részletezzem .

2013. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: 16éves vagyok és én döntöttem így mert metélés nélkül nem tudtam/ a jövőbe se tudtam volna nemi életet élni!
2013. okt. 20. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is volt ilyen, a fitymafék mellett a makkomon. Már kezdtem megijedni, hogy elhalt :D Pár nap múlva elmúlt magától.
2013. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Értem. köszi a választ.



Más: úgy látszik sok büdi farkú van, mert lepontoztak, mint állat. :D

Szerencsétlenek.

2013. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pont a fitymafék helye mellet :DD
2013. okt. 22. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ugyan az lehet, mint nekem volt :) Nyugi, 3-4 nap, vagy max 1 hét ha lassan gyógyul, és elmúlik :)
2013. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon halványodik de már nem anyira sötét mint volt! :)

Csak amikor lefelé lóg és az akkor az arcom felé néző része nagyon megvan duzzadva nem látom hogy szépen forrna össze mert a fitymafék mellet levan lapulva nincs megduzzadva és látom hogy forr össze szépen a seb.

2013. okt. 22. 17:04
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Első héten én is meg voltam ijedve, amíg a varratok bent vannak, a gyógyulás nem látványos. Ha kezdenek kiesni, szinte egyik napról a másikra már lehet látni, hogy javul. Nekem a fék alatt szét is nyílt elég szépen, 3-4 nap neogranormon kenegetés után beforrt ott is, pedig azt hittem újra kell varrni.
2013. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!