Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék az alábbi helyzet...

Mit tehetnék az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, több mint egy éve vagyok kapcsolatban a barátnőmmel. Sajnos adódnak és adódtak is problémák a nemi életben. Van, hogy nagyon könnyen el tudok élvezni akár 2-5 perc alatt. Ugyanakkor sajnos az esetek ötven százalékában még egy óra alatt sem megyek el bármennyire próbálkozom. Nem értem, mert szeretjük egymást. Azt végképp nem értem, hogy néha miért igen, máskor miért nem. Mitől adódhat ez a probléma? Amikor nem megyek el, rendszerint nem érzek semmit. Viszont amikor igen, akkor nagyon jó. Hol lehet a probléma gyökere? Kit keressek fel ezzel a problémával? Köszi szépen előre is a segítséget!
2013. nov. 18. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológust. És a barátnődnek kellemetlen, hogy egy órán át tart az aktus? Szegényke. Lehet tudat alatt neki akarsz jót.
2013. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Nem kellemetlen, mivel ő sem tud elmenni az aktustól, csak másként. Ez nem csak velem van így. Mindenkinél úgy volt bármilyen furcsa.

Szexuálpszichológus nem csak maszek létezik?

2013. nov. 22. 02:00
 3/3 anonim válasza:
ezzel énis így vagyok,2 éve van barátnőm... nekem mondjuk a minimum nem 2-5 perc,hanem olyan 10-20, de ez a kérdés engem is foglalkoztat. méreteimmel nincs gond,szóval önbizalmam az van,mégis ilyen problémám van,és az az érdekes,hogy ha pl egy buli után,kicsit piásan csináljuk,olyankor nincs gond...figyelni fogom énis a válaszokat.
2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!