Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gondot akozna a fitymaszükületem?

Gondot akozna a fitymaszükületem?

Figyelt kérdés

Azelőtt egyálltalán nem birtam hátrahuzni, elkezdtem nyujtogatni tusolás közben és most simán hátramegy lankatt állapotban, de amikor erekcio van akkor is simán hátramegy végülis a makk mögé csak nem megy teljesen hátran...amikor teljesen hátrahuzom akkor fáj. De ugy látom mintha a fékem is rövid lenne, mert ahogy hátrahuzom teljessen a makkom kicsit lehuzza...de nem fáj vagyis csak egy nagyon kicsit...szerintem nem okozna gondot de azért kikérném a véleményetek!


Szüleimnek elmondtam de aztmondták h szerinte nem kell vele orvoshoz menni, ahogy elmagyaráztam nekik h mi a helyzet meg hogy mennyire megy hátra...16 éves vagyok.



2013. nov. 18. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Menj el orvoshoz, majd ő megmondja, hogy szűk vagy sem. Így elmagyarázni úgysem lehet. Ha szűk, akkor gondot okozhat, érdemes megcsináltatni!
2013. nov. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na ennyit arról, hogy húzogatással nem lehet megoldani a problémát :) Mint azt hangoztatják itt rengetegen, többek között az előző válaszoló is rendszeresen szokta mondani.


Gratulálok, hogy eddig eljutottál, csak így tovább! Próbáld tovább tágítani, ahogy eddig is, és amikor már még könnyebben hátra tudod húzni, akkor jobban látszik majd, hogy a fékkel mennyire van baj. Ha lankadtan húzod hátra, akkor mennyire húzza lefelé a fék a makkodat?

2013. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alapban nem lehetett vészes a szűkület, ha most ennyire jól müxik minden.

Teljesen hihetetlennek hangzik hogy egy abszolút szűkületet meg lehetne így oldani.

Ha nem fake akkor gratulálok és csak így tovább!

2013. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!