Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ahogy utána olvastam abszolút...

Barika97 kérdése:

Ahogy utána olvastam abszolút fitymaszűkületem alakult ki. Nem csúszik vissza a makkomra a bőr. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rendesen szoktam tisztálkodni mielőtt még valaki arra gondolna, hogy nem.

A makk alatt lévő hús pedig megduzzadt és nagyon fáj.

Kérlek segítsetek!!!



2013. nov. 1. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni az orvos fog. irány az orvos! ha nagyon fáj, akkor ne késlekedj, hanem menj el az ügyeletre.
2013. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te ezzel nem tudsz mit csinálni. El kell menned orvoshoz, és ő megnézi, illetve ha szükségesnek találja, akkor felvágja.
2013. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondják a többiek, irány az orvosi! 16 évesen (Barika97) azt már tudhatnád, hogy az itt fórumozók nem tudnak meggyógyítani. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, az orvos azért választotta ezt a hivatást, hogy embereken segítsen és nem azért, hogy a problémájukon nevessen.
2013. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


"Figyi tudom, hogy félsz, és cikinek érzed. De hidd el, hogy nem te vagy az első ember a földön, akivel ez történt. A kórházi dokik láttak már ezer ilyet, és meg tudják menteni a farkad, de csak ha sürgősen orvoshoz fordulsz."

2013. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1) ez nem az abszolút fitymaszűkület, hanem a „spanyolgallér”, vagy más néven parafimózis.

2) ha azóta se jött helyre és nem voltál orvosnál sem az NAGYON GÁZ,

3) otthon előrehozni úgy tudod, hogy kézzel nyomást gyakorolsz a makkra, kiszorítva belőle a vért, így az kisebb lesz és a fityma – valószínűleg – újra előretolható.

2013. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült megoldanod a problémát?
2013. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!