Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok. Az normáli...

13 éves fiú vagyok. Az normális ha a péniszem 10cm állva? Konyulva 8cm. Viszont azért aggódom mivel a szőr nem nagyon növekszik, persze ilyen 3-4mm-s szőrök vannak rajta. Néha leborotválom és visszanő 2-3 héten.

Figyelt kérdés
Várjak többet? és akkor beindul magától a növekedés?

2013. nov. 20. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

"Várjak többet? és akkor beindul magától a növekedés?"


Szerinted mi mast tudsz tenni, mint varni? Orvoshoz mesz hogy szerinted nem no eleg gyorsan a szor a kis pocsod korul? Korberohognek ember!

2013. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Normális, csak kicsi. Valamelyest még nőni fog, de nem lesz lényegesen nagyobb. A fanszőrzet növekedésének mértéke és teljes kialakulása még folyamatban van. Ezeknek a dolgoknak genetikai okai vannak, egyéntől teljesen függőek.
2013. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még csak 13 éves vagy... Örülj neki, hogy nem szőrösödsz annyira..


Szerintem teljesen normális a méreted. Biztosan nőni fog még.


Amúgy: miért raktad ezt a kédést az emberek kategóriába???

2013. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Borotválod? 13 évesen? Nem csoda, hogy aggódsz, hogy nem nagyon növekszik a szőr... Pénisz méret teljesen normális.

Milyen hülyeség ez, hogy beindul magától a növekedés? Ne borotváld a szőröd, és ha masztizol akkor ne 3 ujjal hanem "egész kézzel"

2013. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egész kézzel szoktam :D És köszönöm a válaszokat .
2013. nov. 20. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Okés minden.Masztinál meg úgy fogd,ahogy a legjobban esik .

Nem befolyásolja az a növekedését .

2013. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más ütemben fejlődik!

Az, hogy még nem nagyon vagy szőrös, nem jelenti, hogy bármi bajod lenne. Hidd el más fiúk is vannak így ezzel.

Ha zavar borotváld nyugodtan, de ettől nem fog gyorsabban nőni!

Ne aggódj és türelem! :)

2013. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha borotválod sosem fog megnőni a szőröd hosszabbra! egyébként miért borotválod, miért akarsz még mindig serdületlen kisfiúnak látszani? a fütyid meg akkora lesz, amekkora, ez genetika, felesleges ezen aggódnod, úgysem tudsz vele semmit kezdeni. de még fog nőni, nyugi, még gyerek vagy

mi van még, úgy recskázz ahogy tetdzik, akár egy ujjal is lehet, nem csak markolászni lehet, legyél kreatív

2013. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
több mint 3 hónap alatt már 14 *-* xD
2014. jan. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!