Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha fájdalmat érzek a bal...

Ha fájdalmat érzek a bal herémnél és a combtőnél valamint néha hányingert és olyan levertnek érzem magam, és úgy alapból nem érzem jól magam a bőrömben akkor mi lehet a gond vajon?

Figyelt kérdés

Sokára kaptam csak időpontot az orvoshoz.Ha valakinek volt hasonló kérem írja meg.

Köszi!


2009. nov. 20. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
ez lehet felfázás!
2009. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, viszont ha sokára kaptál időpontot, nyugodtan menj az ügyeletre és mondd meg, hogy nem jól érzed magad és mondd el a panaszaidat. Biztos lehetsz benne, hogy nem küldenek haza vizsgálat nélkül. Jobbulást!
2009. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Voltam dokinál mellékhere-cisztám van,majdnem másfél centis.Kaptam gyógyszert meg kúpot,két hét múlva kontroll.Megvizsgáltak amikor kicsit megnyomta felkiáltottam én azt hittem becsinálok.

2009. nov. 21. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!