Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj, ha a fityma fék túl "rövid"?

Baj, ha a fityma fék túl "rövid"?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg, a makkom közepéig tudom a bőrt felhúzni kb,onnantól érzem,hogy nem tudom tovább,mivel a fitymafék megakadályozza. Engem és az eddig velem volt lányokat nem zavarta,sőt észre sem vették. Lehet belőle valami,ha esetleg túl feszül,elszakad? Vagy mit kellene csinálnom ,hogy jobban feltudjam húzni... gondolom értitek.

2013. nov. 27. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elszakadhat, ilyen elő szokott fordulni. Igen erősen vérzik. Lehet, hogy jobb lenne dokinak megmutatni, mielőtt ez megtörténne, és akkor kontrollált körülmények között oldják meg a problémát.
2013. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana megműtetni,ez igazán nem nagy dolog.

2 hét ,és gyógyult is .

2013. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

"2 hét és gyógyult is"


Ja csak akkor 2 hétig nincs recska, nincs semmi ilyesmi és ha másnapos a doki akkor még jobban rácseszett. Én nem bízom az orvosokban, pláne nem a sok trotyakos sebészben nem.


Ha meg eddig nem történt baj ezek után sem fog.

2013. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másnapos doki ?? Trotyakos sebész ? Miről beszélsz? Ez egy icipici bevágás, nem is nevezném műtétnek! Ambulánsan csinálják, kb 10 perc múlva mehetsz haza! Ennél 1000-szer nagyobb műtétek vannak csak! Azért, mert a férfiaknál ez egy érzékeny pont nem kell azt gondolni, hogy ez egy bonyolult vagy fájdalmas eljárás!


Ha rövid a féked, akkor vagy bemetszést, vagy teljes fék eltávolítást szoktak javasolni. Ha engem kérdezel, akkor az utóbbi jobb eredményt ad.

2013. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!