Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakáll növesztéssel kapcsolat...

Szakáll növesztéssel kapcsolatban van 1 kérdésem, ez hogy lehetséges hormonkezelés útján? 26F

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó hogy 26 vagyok, és szakállam oldalt szinte nem nő, csak bajusz és kecskeszakáll...bár ezek igen erősen nőnek. Tudom genetika, de valamelyik nap láttam egy műsort a tv-ben hol mutattak egy embert aki anno nő volt, de a mai nap úgy néz ki mint egy férfi,kopasz és rendes,fullos szakálla van amit hormonkezeléssel elért. Engem nagyon zavar hogy 26 évesen nem nő,pedig ez lenne a mindenem,a körülöttem lévőknek mind nagy szakálla van,és évek óta szeretnék egy kis férfiasságot...és itt nem érdekel hogy így így meg úgy rossz a borotválkozás...mert általában maximum 16-17nek néznek mindenhol. Tehát ha egy nőnél sikerült elérni egy rendes férfi szakállt akkor ez egy férfinél ugyanúgy lehetséges lenne a genetikát leszámítva? Vagy minden nő egy potenciális arcszőrzettel születik amit adott esetben hormonkezeléssel lehet előhozni,nagyobb mértékben mint egy férfinál? Ez nálam olyan dolog mint ahogy a nők is odavannak a mellméretük miatt...én meg csak szeretnék kicsit férfiasabb külsőt.

2013. nov. 30. 02:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges persze, kérdés megéri e. anyagilag, ill egészségileg egy ilyen. Most fiatalabbnak látszol, de nézd azt, hogy majd 40 felé is :D a nőknél való sikernek meg ez nem záloga. Találd inkább meg a saját stílusod így ahogy vagy. Ruha, haj, külső és annyi. A hormonos kezeléseket csak egy ilyen miatt ne vállald be. Szerintem mindenki lebeszélne erről.
2013. nov. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!