Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is szokott lenni?

Másnak is szokott lenni?

Figyelt kérdés

Maszturbálás után (10perc-1 óra közt)megyek pisilni, akkor pisilés után előszokott fordulni ilyen átlátszó váladék. Elképzelhető hogy az előnedv csak később jön ki?

van mikor közvetlen utána, de pisilés előtt érzem hogy jön kifele. elképzlehető hogy genny vagy tényleg csak az előnedv pl.



2013. dec. 1. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még fiatal vagy 13-15 éves akkor simán lehet előváladék.Ha felizgulsz és még nincs spermád akkor izgalmi állapot után előváladék távozik ami normális.
2013. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

24 vagyok...

és akkor ez milehet?

2013. dec. 1. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kicsit jobban megfigyeltem a fiú kérdését,mint az 1 es .

Tökéletesen jó a megfigyelésed ! Bizony ekkor is úgy van ,mint pisilés után.A hosszú húgycsövön csak lassan szivárog le a bent maradt nedv,melynek állaga sűrűbb is mint a vizeleté .De ez nem összekeverendő az előnedvvel .

Az ilyen átlátszó nevd a prosztata terméke.Mivel ennek ennek aránya közel 3x a spermának,a keveredés után a végére is több marad .Valószínű hogy másnak is jön ,csak nem olyan jó megfigyelő ,mint te vagy .

2013. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Közben az a problémám is van, hogy több éve vizelési problémám van, naponta sokszor járok, kicsit erölködnöm is kell, és van mikor egymás után többször is mennem kell. Elképzelhető hogy prosztata gyulladás, megnagyobbodás vagy rák? vagy hólyagrák?

vagy 3-4-5 éve tuti megvannak ezek a panaszok...

kicsit kezdek parázni már... vagy tulzás?

2013. dec. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!