Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másnak is szokott hosszabb...

Másnak is szokott hosszabb ideig nem teljesen szilárd széklete lenni?

Figyelt kérdés

mármint nem is folyékony, bár gyakran eléggé pépes, de vagy ilyen krémszerű csokifagyi, vagy szilárd kisdarabos, de kicsit nyákos, stb-stb.


Voltam már tavasszal végbéltükrözésen, mert van, amikor pici vér is van benne, de nem találtak semmit, vagy hát kis gyulláadást, de gyógyszert nem adtak rá, meg azt mondták ez nem baj, de lehet előjegyeztetem magam egy következőre, nem?


meg tudom, rostosabban kéne táplálkoznom, de hát nem mindig sikerül


2012. nov. 9. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:

"folyékony, bár gyakran eléggé pépes, de vagy ilyen krémszerű csokifagyi, vagy szilárd kisdarabos, de kicsit nyákos"


Most készülődtem kajálni :(

2012. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is szokott bár nekem belső aranyerem + végbélrepedésem van. Nekem azt mondta orvos csak pár évente szükséges végbéltükrözés. Szerintem neked inkább vastagbéltükrözés kellene ha csak kis gyulladás volt.
2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Normaflore-t, nekem bevált.
2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van,akkor tényleg javaslom a rost fogyasztását(én útifűmaghéj őrleményt használok)tisztán tartja a bélrendszert(legalábbis tisztábban,mint nélküle:)és formázott székletet eredményez.Ami ugye azért előnyös,mert nem tapad rá a bél falára kifelé masírozván,hanem szépen az egész kijön.
2012. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Probiotikumot egyébként én is melegen ajánlom,és rajtad minden kedves embernek,akinek székrekedése vagy híg széklete van gyakran.

Azt megmondták,miért jelenik meg olykor vér a székletben?

Vashiányod nincs?

2012. nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...szóval azok az emberek nem rajtad vannak,hanem rajtad kívül:))Mindig egy dologgal foglalkozzunk egyszerre...
2012. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elsőnek: hát a kérdésből kiderülhetett, hogy nem nekedvaló most ez a kérdés:)

kettes: kevertem, vastagbéltükrözésem is volt (a végbeles az egyszerűbb móka, a vastagos az nem volt mégannyira se vicces)

többiek: oké, utánanézek ezeknek, hogy hol és hogy árulják, aztán kicsit felturbózzuk a táplálkozást.

A vérre nem mondtak semmit, csak, hogy kicsit piros a végbél, meg a vastagbélbe egy kis folt, de nem igazán súlyos, hogy gyószert adjon rá.

2012. nov. 10. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó három vagyok:valamilyen hámvédő,hámosító hatású gyógynövénykészítmény vagy vitamin(A-vitamin!Vagy még jobb az A+D vitamin!)a gyulladt részekre nagyon javasolt!Persze szívem szerint multivitamint ajánlanék,hogy semmi ne maradjon ki,de majd Te eldöntöd:)
2012. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!