Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakai alvás közben miért...

Éjszakai alvás közben miért élvezek a nadrágomba?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ez mitől és miért van és azért írtam valamelyik éjjelt mert nem mindegyik éjjel, bizonyos időközönként de nagyon zavar segítsetek hogyan oldjam meg és ha azt írjátok hogy menyek orvoshoz akkor hogyan tegyem fel az kérdést mert így csak nem tehetem fel "MÉRT VAN AZ HOGY VALAMELYIK ÉJJEL BELE ÉLVEZEK A GATYÁMBA?"

(nem azért van mert verem az ágyban mindig alvás közben történik)


2013. dec. 2. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

nyugi,elmúlik,én csak tudom ,

63/F

:))

2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 II.Dartheon ***** válasza:

Szia, a lényeg h nyugodj meg :D

Mennyi idős vagy

Amúgy írok privátot, lehet törlik a kérdésed mert csaupa nagy betű.

2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Éjszakai magömlésnek hívják, kamaszkorban kezdődik és teljesen normális jelenség.
2013. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 II.Dartheon ***** válasza:
66%

jaaaaaaa.. hogy beleélvezel? :D

Azt olvastam belepisilek :D

Én kérek elnézést.. amúgy ez a serdülőkorral jár... menj masztizni néha!

2013. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok nyáron leszek 16 és kb. mikor fog el múlni mert még szerencsére a lepedőre nem jutót de akkor is nehéz kimagyarázni hogy este mért vagyok sokáig a wc-n és mért folyatom annyi ideig a vízet
2013. dec. 2. 18:02
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a gyors válaszokat
2013. dec. 2. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a fiatal korosztálynál gyakori,ami nem azt jelenti mindenkinél elő is fordul.Olyanok is vannak akik még meg sem élték ilyet. olyan is van aki csak élete során 3-4

ilyet él át .Ez a középkorú férfiaknál is előfordul.

Én már csak tudom,64./F De nem az első válaszoló vok .

2013. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos sokat nem tudsz ellene tenni... Serdülő korban és fiatalon a hormonok hatására sűrűbben jelentkezhet, de én is éltem már meg idősebben. Lehet ciki, lehet nem, de apa biztos tudja miről van szó és anya sem feltétlenül buta a témában. :)

Nem kell magyarázkodnod.

2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok tudom kicsit elkéstem na de mind1.Most2016.08.12-van és 2nap múlva leszek 14 és velem is megtörtént és nagyon megijedtem.Valaki valami választ pls :-)
2016. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!