Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elkaphatott valamit a barátnőm...

Elkaphatott valamit a barátnőm a felfázásból?

Figyelt kérdés
3-4 napig lázas voltam, azalatt 1-2 napig csípett, amikor pisiltem, egyszer-kétszer picit vére volt. A doki szerint vírus okozta a betegséget, gyógyszert nem adott. Valóban elmúlt. Rá 4 napra lefeküdtem a barátnőmmel óvszer nélkül. Ha már 4 napja jól voltam, nem kaphatta el, igaz? Vagy a hüvelyében csinálhat vmit? 16F
2013. dec. 10. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem, a négy nap elég lehetett a gyógyulásra. De ha máskor ilyen gond lenne, az első pár alkalommal még lehet óvszert használni, mindkettőtök nyugalma érdekében.

Off : Minden tiszteletem a Tiéd, hogy a 16 éveddel ennyire együttérző és becsületes vagy. A legjobbakat kívánom mindkettőtöknek.

2013. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés: van-e valamilyen tünete? mert, ha van, akkor elkaphatta. De kérdés, hogy Te mitől voltál lázas? szóval minek a tünete az, hogy vért vizeltél? Eleve már Te is fel voltál fázva?

Az van ugyanis, hogy a tripper egyik tünete az olyan, mintha fel lennél fázva. Tehát lehet, hogy eleve már mind a kettőtöknek az volt és akkor neki is kellene gyógyszer, Neked pedig meg kellene ismételni a kezelést. (De kérdezd meg a doktort is!)

2013. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindketten szüzek voltunk, nem hiszem, h nemibetegség.
2013. dec. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!