Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letapadás megszüntetése...

Letapadás megszüntetése orvosnál! Hogy zajlik? Fáj? Ő csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy letapadásom, gondoltam elmegyek az urologiara. Hogy folyik ez? Elaltatnaj? Érzéstelenitik? Késönérö vagyok , nagyon gaz h kicsi lesz? 16
2013. dec. 10. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked hogy csináljàk de az 5 éves fiamnak csak simán felràntotta a ro@dt k9cs9gje. Nagyon fájt neki :((
2013. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Juuj biztos fájhatott neki! :( hallottam egy kenőcsröl is meg hogy kamillateába kell lógatni. Tényleg van ilyen?
2013. dec. 10. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg elérzéstelenítik. Ha felkeresed mond el, hogy mi a baj, miért jöttél és hogy a megoldáshoz extra adag érzéstelenítőt kérsz! :) Így már tudtára adod a dokinak, hogy csak finoman nyúlkáljon.

A mérettel és a szőrösödéssel ne foglalkozz. Ha kicsi kicsi, ha nagy nagy. Mindnyájan mások vagyunk ő meg naponta többet lát ilyenből is, olyanból is.

2013. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 as pontosan úgy van ahogy az 1 es irta.Úgy gondolod a kis

fiunak nem ad,a nagynak meg dupla adagot,azért az 1 mp ért ? Fáj ez az orvosnál is meg otthon is .A f**za fiúk ezt otthon maguk megoldják fürdés közben .

2013. dec. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen jó hallottad,de ez már csak utána van .
2013. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szokták érzésteleniteni tudod " ez csak egy rántás erre minek pazarolni" igaz utána begyuladhat és akor akár 1hétig is fáj
2013. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki otthon... ha nem vagy bátor az orvos megoldja szempillantás alatt.


kiskoromban volt ilyen. megfogta...... zutty! azóta ha belemegyek a kádba első hogy a cerkát mosom aztán jöhet a többi csak:D

2013. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!