Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Ha felal akkor a bor nem jon le csak ugy a negyedeig ez figymaszukulet?A tobi baratmonak lejon tejesen ha felal es ugyebar szuz vagyok:D
2013. dec. 11. 15:47
 1/7 II.Dartheon ***** válasza:
28%

Aha.. és meleg is vagy? :)) (csak mert más "barátod" is.. engem nem zavar amúgy)


Igen, annak lehet mondani... a napokban sok ilyen kérdés fordult elő... van, aki a "kezes" megoldást tartja jónak. .vagyis előtte valahogy puhítja a bőrt, majd óvatosan lehúzza, ameddig megy.. aztán ahogy haladnak a hetek, egyre jobban megy lejjebb a bőr..

Van, aki dokit kiált, hogy azonnal oda megy, majd ő megcsinálja.. nos ez is megoldás.

2013. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2 es,nem kell ahhoz melegnek lenni,hogy a fiúk ilyet megosszanak egymással .Miért kell egyből ezt gyanítani ? Ennek talán így kellene lenni,nem elzárkózni

teljesen egymás elöl .A szexuál pszichológus a következőt mondja erről.A fiuk ,férfiak mindig hasonlítanak ahogy meglátják a másikét.Természetesen mindig a másiké,ami jobban néz ki .A szégyenlőség is ebből fakad,szégyeljük a sajátunkat,mert nem vagyunk vele megelégedve .

Az ilyenek csak enyhe szűkületek,nem kell itt mindenki sorba körbe metélni .

2013. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Bocs a 2 én vagyok,1 est szerettem volna írni.
2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 II.Dartheon ***** válasza:

khm.. "Kedves 2 es,n" a kettes te vagy,én az egyes voltam :)

Amúgy teljesen igazad van... és egyet is értek veled :)

kössz a választ.

2013. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is és még sokan mások azért szoktunk orvost javasolni, mert egy egészségügyi problémáról van szó (nem tudom, mi ebben a furcsa). Kenyérért sem a cipészhez megy az ember... :)

Az orvos velünk ellentétben látja, hogy pontosan miről is van szó és valószínűleg jobban is ért hozzá, mint itt bárki, akinek nem ez a szakmája.

Kedves Kérdező!

Megpróbálhatod tágítani a fitymát, ha a fitymaszűkület valóban enyhe (meleg vízben, fürdés közben lassan fokozatosan tornáztatva a fitymát a szűk résznél úgy, hogy ne okozz magadnak nagy fájdalmat).

De a legjobb akkor is az lenne, ha megbeszélnéd a szüleiddel és elmennétek orvoshoz!

2013. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es 1-es nem vagyok meleg :D
2013. dec. 14. 22:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Es amugy nem mutattuk meg egymasnak csak megbeszletuk csak h tud.
2013. dec. 14. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!