Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisebb csomók a herezacskókban...

Kisebb csomók a herezacskókban. Normális ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,kb. 3 hónapja kisebb csomókat tapintottam ki a herezacskóban,mindkét felén,összesen 3-4 darab,borsószemnél kissebbek.Közüllük kettö,ha jól tapintom a golyóhoz van tapadva,együtt csúszkál vele..nem érzem nehezebbnek a herét és nem is fáj,csak ha megnyomom és ugyan olyan érzés mintha a golyôt nyomnám.Nincsen mással problémám,a sperma olyan mint eddig,Mi lehet az oka a csomócskâknak ? Hogy lehet eltüntetni ?

2013. máj. 23. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek egyszerű nyirokcsomók, de én a helyedben inkább orvost kérdeznék.
2013. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bátyámnak is volt ilyen, nagyon megijedtünk ám kiderült, hogy csak ciszta és nem kell vele nagyon foglalkozni. De szerintem is menj el orvoshoz, neadjisten nehogy valami komoly legyen!
2013. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doki majd ultrahanggal megnézi.Az a biztos .
2013. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ne halogatsd tovább hanem menj el dokihoz..ugysem lesz semmi baj mer van 1ismerosom aki hererákos volt és az olyan mintha 3-4 golyód lenne

Ha nem novekszik nincs gond...de ha novekszik akkor sem feltétlen az..nekem pl hereviszerem volt..sajna muteni kellett de nem volt muszaly

2013. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!