Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfi urológiai vizsgálaton...

A férfi urológiai vizsgálaton milyen vizsgálatokat készítenek? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok


Most kell majd először mennem urológushoz, és fogalmam sincs, hogy mit fognak csinálni. Milyen vizsgálatok vannak?, hol fognak nyulkálnak majd, és hogyan?


Barátnőm már elmondta, hogy a nőgyógyásznál mi van, de nem tudjuk, hogy a férfiak esetében mi zajlik.


Előre is kösznöm, a válaszokat, és légyszives írjátok oda, hogy milyen idősek vagyok, és hány évesen mentetek.


2009. nov. 24. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

minek mész urulógushoz?

elsősorban arra fog az urulógus koncentrálni


egyébként max megnézi a farkad, megtapogatja a heréidet, hogy minden rendben van-e, és végbél felöl kitapítnja a prosztatádat

2009. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy általános vizsgálaton voltam és azt csinálták amit az előbbi válaszoló írt.A végbél vizsgálattól féltem,de szinte semmit sem éreztem. Nem nagy dolog,ne izgulj! 35,F.
2009. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Én 21 voltam, amikor el kellett mennem egy ilyenre.

Hogy mit vizsgáltak, azt az alább általam belinkelt topikban részletesen leírtam, de itt mások is leírják saját tapasztalataikat.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..


Olvasd el! Ha kérdésed van, ne várj nógatásra...! :)

Üdv: EE

2010. febr. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!