Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma mondom el itthon, hogy...

Ma mondom el itthon, hogy fitymaszűkületem van. A szünet első napjaiban orvoshoz akarok menni vele, mi vár rám? Amikor elmegyünk az orvoshoz akkor meg is csinálják amit meg kell és mehetek?

Figyelt kérdés
16/f
2013. dec. 19. 15:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Lankadtan sem akar hátrajönni,szóval ebből szerintem TKM-lesz. Annál altatnak? Mennyit kell bennmaradni? (ha kell)

Magánrendelésre,vagy kórházba kell menjek?

2013. dec. 19. 16:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A Te korodban valószínűleg még altatnak. De ha nem altatnak, akkor sem érzel semmit a műtétből, mert érzéstelenítenek. Megfigyelésre benn szoktak tartani kicsit, de nem kell benn aludni, még aznap haza fognak engedni.
2013. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
És A TKM mennyi idő max 20 perc úgy hallottam nem?
2013. dec. 19. 16:12
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán annál kicsit több, de nem hiszem, hogy túl hosszú.
2013. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Már sok tapasztalatot begyűjtöttem a fiuktól .Volt aki

mindent le is irt. Először orvosi vizsgálat . Ekkor meg lehet a műtét időpontját is beszélni. A műtét mindig a kórházban történik .Ezért a műtétet megelőző napon kell ott jelentkezni .Pár vizsgálatot még bent is elvégeznek,ez az altatáshoz van ,mert a fiatal korúaknál ez altatásban van . Semmit nem érzel a dologból,mire felébredsz már kész is .Kb 20-30 percesek a műtétek .

Kis megfigyelés van utána ,és mehetsz haza.Na ,a neheze ezután jön .Jobb ha a fájdalom csillapitót időben be veszed.Az első hét a legrosszabb.Amit ajánlottak a fiuk mindenkinek ,a műtétet ugy programozzák,hogy hosszabb iskolai szünetbe essen bele .1 hét mindenképp igazolva van .Ha tanitási évben van,akkor én ugy csinálnám ,hogy a

szűnetet megelőző hét elején csináltatnám .Igy legalább

2 hét kijönne .A legjobb a nyári szünet,még öltözködés szempontjából is .Erre panaszkodott a legtöbb fiú .

Nem akarja bírni a gatyát .

2013. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor most mit ajánlsz?
2013. dec. 19. 18:22
 17/19 A kérdező kommentje:
Olyan lehetséges,hogy a fitymám nem teljesen körben szűk? Hanem például csak a felfelé néző oldala. Ott fedezhető föl. A fitymafék körül látszik,hogy engedné tovább is,talán teljesen is?
2013. dec. 19. 18:24
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem bíztos hogy kell a TKM-,ezzel vigyázz is,kérdez rá a dokira hogy megmenthető a fitymád mert ha igen szeretnéd ha megmaradna,ugyanis a TKM teljes gyógyulási ideje 3-4 hét is megvan,ami azért sok idő.A másik hogy sok orvos metélés párti mert a tb támogatja ezért még ha más műtét is lehetséges,tehát z plasztika,vagy fityma plasztika,amikor is csak lazítanak a szükületen és a fitym megmarad nem említik,holott ebben az esetben gyorsabb a gyógyulási idő.


A suliba mivel tuti lesz jó pár hét tesiből felmentésed mond azt hogy vakbél műtéted volt,nem kell nekik tudni,vagy egyébb alhasi hasi műtétet is mondhatsz nekik.


Akármi is lesz kérdezz rá milyen lehetőségeid vannak,aztán kérdezd majd hogy műtét után hogyan tartsad tisztán,mivel kenegesd,tisztísd,hányszor cserélj kötést ilyesmik.

2013. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Na voltál már dokinál?
2014. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!