Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fogok mutálni? Igazából...

Mikor fogok mutálni? Igazából mély hangot szeretnék de nem tudom. Szerintem nem vagyok olyan alkat.151 cm-42kg 13/f

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 21:12
 1/6 aspikami ***** válasza:
38%
Pontosan, nem vagy olyan alkat.
2013. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is ilyen alkat voltam,és 15 évesen jött el ez az idő .
2013. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát így a testméreteidből kiindulva valószínűleg annyi van, hogy még nem kezdtél el serdülni vagy legalábbis az elején jársz. Az alkatod, testarányaid is változni fognak nemsoká, szóval a jelenlegi magasságodból nem lehet megmondani, hogy milyen lesz a hangod. Egyébként 1-2 éven belül biztosan mélyülni fog, ne aggódj!
2013. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 II.Dartheon ***** válasza:
66%
Egyetértek hármassal, még ez odébb van kicsit, talán 1-2 év, aztán elkezd mélyülni.
2013. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is pár év múlva fogsz csak mutáni,eléggé alacsony vagy még a korodhoz képest és sokszor az ennyire alacsony fiúk később kezdenek el biológiailag érni.Szőrősődsz már?


Hogy mikor fogsz mutáni nem tudni,ugyanis ez a genetikától is függ.Van aki magas,fejlett volt a korához képest és mégis lányos,szoprán hangja volt és maradt is és csak 18 éves korára kezdett kicsit mélyülni,de akkor sem lett az a férfias hang.Vannak vékony hangú férfiak.


De 15-16 évesen már mutál a legtöbb fiú és az is lehet hogy akár 1 év leforgása alatt sokat nősz.Szüleid milyen magasak?-Ebből lehet már sejten hogy mikor fogsz kicsit megnyúlni kb.

2013. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem ebből kell kiindulni. Én jövőhónapban leszek 14, amikor 13 lettem semmi nyoma sem volt a mutálásnak teljesen vékony hangom volt, ősszel meg hirtelen elkezdtem. Van aki már 13 éves korában nagyon mutál, de van aki csak 18. Szóval nem annyira megmondható. Ne aggódj, te is fogsz, csak várd ki :)


Amúgy ha szerinted alkattól függ akk én vagyok 166cm és 55kg körül.

2014. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!