Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal herémnél herevisszértágulat?!

Bal herémnél herevisszértágulat?!

Figyelt kérdés
A doki megálapitotta a táguélatot azt mondta nicns vele baj , de msotanába párszor ilyen enyhe szúrós fájdalmat éerzek ott nem sokáig de érzem főleg hosszas áldogálások után(munkámbol fakad) . Help me
2009. nov. 26. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
18/f és vissza fogok menni csak gondoltam rákérdezek
2009. nov. 26. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ha a doki megmondta kerekperec, hogy az van, akkor még mi más érdekelne, miért kérdeztál rá?

Ha itt nincs orvos akkor többet úgy sem tudsz meg senkitől.

Nekem 91-ben volt s műtöttek vele, nem egy nagy valami, bár utána soha nem voltam, vagyok panaszmentes.

Mindig is voltak, s vannak gondjaim a sok áldigálás miatt, node nekem a farkam állása miatt.

Ha sokat áll akkor bizony a heréim fájnak.

2009. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak arra akartam rákérdezni hogy nem lessz e abbol baj hogy szokottt kicsit fájni sok állás után:S
2009. nov. 27. 10:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Baj, nem tudom, hogy LESZ e, de azt tudom, hogy nekem anno azt mondta a doki, hogy attol, hogy nem műttetem meg magam, nagyobb lesz az esélyem, hogy nem tudok gyereket csinálni.

Szóval szerintem max a spermáiddal LESZ baj, de az egészségeddel kapcsolatban nem hiszem.

De miért nem műtteted meg?

Inkább szenvedsz vele?

2009. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem sis tudtam hogy műteni kéne, még 3 honapja a metélésem után 2 héttel a vizsgálaton mondta hogy visszértágulat nem de nem baj sok mkinek van, csak hát msot fájt a hosszab áldogálos munka után 2x is ugyhogy szerintem kérek 1 időpontot és megebszélem vele.
2009. nov. 27. 20:07
 6/8 Tutujka ***** válasza:

A herevisszértágulatot, ha már problámás, bizony nem árt megnézeti.

Menj egy másik dokihoz, lehetőleg Urológus nézzen meg, ne körzeti, ne sebész.

Egy igen egyszerű műtéttel helyre hozható a dolog.

2009. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már kaptam is időpontot másik urológustol csutörtökre, valaki leirná mennyi a gyogyulás? mert februarba lessz vizsga meg a muinkahelyemre is elkéne tervezni hogy mit mondjak:)
2009. nov. 30. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekem átesett a műtéten. Helyi érzéstelenítés, felszívódó varratok, három napig sántikált, utána minden oké.
2009. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!