Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már viszonzatlan szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már viszonzatlan szeretetben részetek? Leírnátok pontosan milyen érzés is volt?

Figyelt kérdés
( Az én történetem röviden az lenne hogy van egy személy akit az első pillanat óta kedvelek ,mert nagyon emlékeztet egy olyan emberre aki nekem nagyon fontos volt viszont úgy érzem ennek az illetőnek én nem vagyok szimpatikus egyáltalán nagyon rosszul esik tőle sok minden van hogy néha elképzelem hogy jóba vagyok vele )(Bocsánat ha nem a megfelelő kategóriába írtam) 22 L
2013. dec. 26. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

egy lány húzta az agyamat, kb 4 hónapig tartott, gyötrelmes volt,mindig róla álmodtam, nagyon szerelmes voltam belé, egyszer csak eldöntöttem hogy kitörlöm az életemből és 2 hónap kellett mire végre megszabadultam a gondolatától :)

röviden: szenvedés volt az egész... 16f

2013. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
huuu volt. sajnos. jaszott velem egy rovid ideig. aztan en erre rajottem. azonban annyira az ujja kore csavart rovid ido alatt hogy telejesen bele szerettem. sokaig tartott amig elfelejtettem de veletlen nagyon sokszor osszefutunk.
2013. dec. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. akkor en 18/L voltam o meg 21/F. az egyetlen amit tanultam tole hogy nem szabad bizni a pasikban. 22/L
2013. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borzalmas....a eggázabb amikor nem is mondhatod el neki
2013. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.
2013. dec. 26. 20:56
 6/6 anonim válasza:

Szerelmes voltam egy fiuba,akkor meg nem volt baratnoje.. Gyakran mellemult,mosolygott ram,nezett meg ilyenek.. AZTAN JOTT EGY R***NC AKI TONKRETETT MINDENT:( De tenyleg az.. Most vele jar.

Szornyu erzes.

2014. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!