Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem 'volt'...

Lelkesnoname kérdése:

Fitymaszűkületem 'volt' (van). Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve fitymaszűkületet diagnosztizáltak nálam és viszonylag rövid időn belül meg is műtöttek. A műtétet mondhatni elbaszták mert még mindig relatív fitymaszűkületem van, ami azt jelenti, hogy erekció alatt nem tudom hátrahúzni a fitymát a péniszemen... Alapjáraton a gyanút elmondani a szüleimnek nem volt egy egyszerű történet, kényelmetlen velük erről beszélni, de most még azzal is pattogjak a nyakukon, hogy "háháh még mindig nem tudok rendesen matyizni, jól el vagyok baszva" remélem érthető a problémám...

... igazából eléggé félek ettől az egész műtéttől, azt egyáltalán nem akarom hogy körülmetéljenek, a másik meg hogy az előző műtét utáni 1 hónapban is útáltam a sebes cerkámat tisztogatni fertőtlenítővel... Viszont elég kétségbeejtő, hogy így soha nem lehet szexuális életem pláne hogy kezdenének alakulni a dolgok de emiatt nagyon nincs önbizalmam...""

Tanácsot, kérlek... 17/F


2013. dec. 27. 13:47
 1/4 anonim válasza:

Orvoshoz menj el vele, ő fogja tudni megmondani, mi a teendő. A metélés amúgy nem feltétlenül rossz dolog, mindkét félnek hasznos lehet, de azért ne lásd ennyire borúlátóan a dolgokat, valószínűleg arra messze nincs szükség.

Ellenben ha nem fordulsz senkihez sem segítségért, akkor a helyzet nem is fog változni. Szerintem abban rejlik az igazi erő, aki az ilyen jellegű gondjait, bajait is tudja vállalni, és tenni ellenük, mert ehhez igenis kell belső erő és elhatározás - ha ezt belátod, akkor máris van önbizalmad is.

2013. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne törődj a szüleiddel.

Szégyelljék magukat, ha így viselkednek a gyerekükkel!

Nem kell megfogni a kezed, menj orvoshoz ő megmondja mi a teendő.

Inkább kezelgesd a cerkád 1hónapig, mint, hogy örökre problémád legyen belőle!

2013. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Bocs 2 es de rosszúl látod ezt a dolgot.Orvoshoz elmenni valóban eltud menni egyedül is .Egy másikat kellene megkeresni.De bármelyik orvos mondja ,hogy itt még műtétileg be kell avatkozni,a szülő kihagyhatatlan a körből .Ő még fiatal korúnak számit,amig a 18 at be nem tölti.A műtétet csak szülő engedélyezheti .

Egy bemetszéssel korrigálható is lesz .

2013. dec. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd nyugodtan menj el orvoshoz egyedül és kérdezz rá hogy megtudnák úgy oldani hogy a metélést el tud kerülni,járjátok végig a témát hogyan lehetne végig megszüntetni a problémát,majd ha végig beszéltétek,átgondoltad akkor ülj le a szüleiddel és beszélj erről.


Ülj le a szüleiddel és mond meg neki hogy úgy érzed hogy a szükületed nem szünt meg,nem kell a maszturbálásról beszélni,biztos hallottak spontán merevedésről ilyesmi,elég ha csak megmondod hogy te azt tapasztaltad hogy sajnos nem szünt meg a baj.

2013. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!