Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Azt hiszem fitymaszűkületem...

Azt hiszem fitymaszűkületem van, mert sem normál, sem pedig merev állapotban nem tudom hátrahúzni a bőrt csak picire. Mi a teendő ezügyben?

Figyelt kérdés
14/fiú
2012. jan. 15. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos!!! Vagy forever alone. Választhatsz.
2012. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Hali!


Addig, amíg nem egyértelműsödik az, hogy a fitymád egészen pontosan miért is nem megy hátra, addig ez továbbra is csak kérdés marad. Annak uis, hogy nem jön hátra, főleg így serdülőkorban több oka is le7. Le7 az ok akár az általad is említett fitymaszűkület, amelyhez pluszban még a rövid kantár (fék) is társul6. De az is le7, hogy csak letapadt, pl. mert azelőtt nem húzogattad rendszeresen a fitymádat le a makkodról. Ezt nem tudni.

Amíg meg nincs meg a pontos probléma, addig hiába mond mindenki itt vmi "okosat", százan százfélét, annak meg értelme nem lenne.


Nézd meg az alábbi topikokat.

Az 1. topikban lévő hszsomban legfelül lát6ó link segít7 neked abban, hogy rájöjj mi le7 ez!? Az alatta lévő két topik meg a megoldási módokat részletezem, akármi is legyen a problémád.

A 2. itteni topikban meg képeket is lát6sz a fitymaszűkületről, és a rövid fékről, vmint más egyéb haxnos infó is lex benne.


1. >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2. >> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..



Bármit nem értesz, kérdezz bátran! ;-)

Fel a fejjel! :-D


Üdv: EE

2012. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A teljes körülmetélésen kívül szinte bármelyik megoldás szóba jöhet, főleg, ha sehogy nem jön le a bőr, az nem jó...
2012. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
Igen, ez tényleg fontos, hogy ne legyen teljes körülmetélés (sajnos az orvosok közül sokan csinálják egyből és simán hazudják a betegnek, hogy nincs más megoldás)... sok más, civilizált megoldás létezik.
2012. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Hali ! Szerintem privizz EE-nek,Ő nagyon vágja ezt a témát!
2012. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!