Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv. Jobb herém alján kisebb...

Üdv. Jobb herém alján kisebb borsószem nagyságú, kemény, kerek dolgot lehet kitapintani, de egyáltalán nem fáj/érzékeny?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezzel orvoshoz kell fordulni, megyek is, csak addig kicsit megnyugtatásként, hogy mi is lehet ez ?
2013. dec. 28. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Férjemnek is van. Volt már uh-on egyéb dolog miatt és nem mondtak rá semmit hogy gond lenne. De ha jól emlékeszem itt is volt már ez kérdés. de persze az a biztos ha orvos mondja hogy normális.
2013. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez csak az ondóvezeték becsatlakozása is .

Nézesd meg orvossal ,z a bíztos .

2013. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megnyomod fáj? Ha nem fáj nyomásra akkor van baj. én úgy tudom
2013. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, kedden megyek dokihoz Ő megtudja majd mondani, hogy mi lehet, leírom majd, hogy mit is mondott pontosan !
2014. jan. 3. 21:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül túlestem a vizsgálaton, hála Istennek semmi komoly! :D Doki azt mondta, hogy valószínűleg valamikor beüthettem és az miatt jött rá, teljesen ártalmatlan, de 3 hónap múlva vissza megyek és megnézi + azt is mondta, hogyha érezném, hogy nőt, akkor menjek vissza !
2014. jan. 7. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!