Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lankad le?

Miért lankad le?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mikor sexelunk a barátnommel, olyan 10perc után lelankad? Még csak 1honapja vagyunk egyutt, de eléggé zavar a dolog, mert az exbarátnommel sose voltak ilyen gondjaim!

2013. dec. 30. 08:52
 1/6 II.Dartheon ***** válasza:
100%

Lehet azért, mert nem izgulsz fel eléggé? vagy unod a baránődet eselteg.. vagy mert valami miatt aggódsz?

Szeintem az miatt is lehet mert "elvárás", hogy szexeljetek... vagyis hogy valami kényszer lehet a dologban. Nem tudom melyik lehet, csak találgatok...

Szerinted?

2013. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1 es irta,mind lehet.Agyilag elkalandozol más felé. Fáradsz fizikailag is .
2013. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi az otleteket, és tényleg a stressz lehet az oka, mert az elozo barátjával 3évet voltak egyutt, és én probálom ot tulszárnyalni, és biztos ezért lehet h kozbe stresszelek, hogy neki jo legyen!
2013. dec. 30. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne akard túlszárnyalni, és alapvetően ne is legyen ez kötelező, pláne ne mérce.


Én is estem egy ilyenbe, de nekem 8 éves kapcsolat volt, és még tudtam azt is, hogy vele volt eddig a legjobb (és még nagyobb is volt neki...). Hát gondolhatod, hogy éreztem magamat.... kb mint egy nulla... produkálni akartam, túlgondoltam (lehet a hiányzó centiktől lett jobb vele stb), túlstresszeztem ( a produkálás hiánya, a sikertelenség csak csüggedtséget szült), majdnem mindig befürdés volt, de ekkor észhez kaptam, és nagyjából megbékéltem a helyzettel. Ezután már olyanokat produkáltam, hogy legyőztem az előző vetélytársam a lány szerint... :)


Ne hagyd magad ilyen szituációban, ez egy ördögi kör, ebben csak vesztes lehetsz, így fogadd el, és csak add magadat, ne félj tőle.

2013. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csajtól is függ. Ha nics beindulva és úgy érzem csak hagyja akkor nekem se marad sokáig kemény. Ha bepörög mint állat és nem bír magával akkor kemény maradok végig és ő fullad ki hamarabb.
2013. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No, azért 10 perc alatt ktágulhat a punci, ha nem sportos a csaj. Ha pedig kitágul, messze nem annyira izgató a dolog.
2013. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!