Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet? A péniszemen a...

Ez mi lehet? A péniszemen a fitymám alatt valamivel piros kiduorodás van de felülnézettből nem is lehet észre venni de mintha be lenne gyulladva nem fáj meg semmi .7 hónapja nem voltam olyan lánnyal akivel felmerülhetett volna az esélye annak

Figyelt kérdés
hogy vmi ilyet elkapjak ez viszont nem régi dolog a péniszemen meg van egy nagyon kicsi fehér pötty is hogy lehet ezt kezelni vagy mit csináljak? Ez alapján amitleírtam definiálható a betegség vagy egy csomó mindentől lehetnek ilyen tüneteim (felszínesen utána olvastam de sokra nem jutottam )
2014. jan. 6. 18:57
 1/2 anonimalkoholista ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt kérdezgeted, hogy mi lehet, menj el a bőr és nemibeteg gondozóba, és ott a hozzáértők majd megmondják. Elég gáz, hogy szexelni azt megy, de orvoshoz fordulni ha beüt valami, az már ciki?
2014. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja az megy mint minden eletrevaló embernek de azt senki nem mondta hogy tuti sex miatt van ...a kommented pedig teljes mertekban haszontalan osztasra senki nem kivancsi
2014. jan. 9. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!