Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kezdek kétségbe esni. Mit...

Kezdek kétségbe esni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Évek óta mindig mikor hosszabb szünet van az iskolában vagy csak akár a suliról van szó szorongás jön rám és egyszerüen nem tudok mit tenni és hányok... próbálok pozitívan tekinteni az iskolára de tényleg amint szóba kerül vagy valami rosszul vagyok és mág eléggé aggaszt h folyamatosan hányok...(suliban is) szüleimnek még nem mondtam .. :/ és nem is nagyon szeretném.. mit tehetnék h megszünjenek a szorongások és a stresz alapú hányingerek/hányások? ja és még anyi h eléggé sűrűn van olyan is h rengeteget eszek és kb 1 óra múlva minden kijön!! és nem tudom megálni h ne egyek anyitt mert ha keveset eszek rettentő éhes vagyok és azt a keveset is kihányom... kérlek adjatok valami ötletet h mit tehetnék!!!!

2014. jan. 6. 23:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
mert nektek még sosem volt olyan dolog az életetekben amit megbántatok...
2014. jan. 11. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!