Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék esetén mi a teendő?...

Fitymafék esetén mi a teendő? HELP

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sebeszi beavatkozás.
2014. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El kell menni az orvoshoz! Egy nagyon apró bemetszéssel megoldja.
2014. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ott helyben... vagy műtéti beavatkozással?
2014. jan. 8. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova mész. Ha kórházba, Urológia szakrendelésre akkor ott helyben megcsinálja, ambuláns beavatkozás. Az is lehet, hogy megbeszéltek időpontot és csak akkor oldja meg. Ha rövid a fék, akkor érdemes átvágatni (vagy eltávolítani) mert ha magától szakad el az nagyon kellemetlen.
2014. jan. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 es -4 es,ne kábitsátok már el a kérdezőt.Semmilyen műtét sincs előjegyzés nélkül.Még a legkisebb se.Tapasztalatból is tudom .Csak a lusta doki csinál egy átmetszést,ha csinál egyátalán .Ő is tudja hogy annak semmi értelme ,az egészet le kell műteni .Nem gumi ,hogy a fennmaradt része meg nyúlik tovább.Számtalan fiú megírta már ide 5-6 varrat is van benn.Gondolom a doki

nem 1 "nyísz" ért tett be ennyit .Egy ilyen műtét kb 15-20 percig tart.A beteg ebből semmit sem érez

akkor.Vettem a bátorságot,és vagy 6

ilyen műtéten átesett fiút megkértem,írja meg nekem elejétől végéig hogy mentek e dolgok .Ezt mindannyian szívesen meg is tették .A 14 éves aluliakat sok helyen még altatják is .Ilyen korúak is írtak .

2014. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2014. jan. 8. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kérdésed, kifejtenéd jobban?
2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!