Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis problémám amivel...

Van egy kis problémám amivel nem tudom hogy igazából kihez kéne fordulnom. Van ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Gondom az lenne hogy észre vettem egy ideje hogy a bal herém hátrébb van mint a jobb, ezzel még annyira nincs is bajom, viszont érzek egy csomó szerűséget amihez ha hozzáérek szúr. plusz már egyre sürűbben érzek natúr állapotban egy ilyen nyomó érzést. Viszont merevedési meg egyébb ilyen problémáim nincsennek. (cerka ugyan úgy harcra kész) De aggódok hogy ebből gondom lehet. Amúgy 23éves vagyok, ha ez számít valamit. Szerintetek ezzel a körzeti orvoshoz forduljak és majd ő beutal valahova? plusz valakinek volt már hasonló tünete?


Köszönöm előre is


2014. jan. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel az urulógiát, ha jól tudom időpont nem kell, csak beutaló. Azt meg a körzeti ad.
2014. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Urológiára menj, nem kell beutaló, de készülj rá, hogy jó sokat kell várni.
2014. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszokat leegyszerűsítve.Urológia,kérj időpontot még akkor ha ez nem szűkséges. A herék meg természetesem nem egyformán helyezkednek el .
2014. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!