Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap fitymaszűkülettel...

Tegnap fitymaszűkülettel voltam urológusnál, és az igazolásra rá van írva, hogy urológiai szakrendelésen voltam. Mit mondjak? Szerintetek ha azt mondom fájt a vesém?

Figyelt kérdés
15/f
2014. jan. 9. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár azt is mondhatod,az is oda tartozik .
2014. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 savanyújóska ***** válasza:
88%

A tanárnak szerintem megmondhatod, nem fog kiröhögni, legfeljebb kérd meg, hogy a többieknek ne mondja el. A többieknek meg semmi közük hozzá, nekik elég annyi, hogy orvosnál, az igazolásodat, meg ne nézegessék!:D Anno nekem herevisszér-műtétem volt, és akinek nem akartam megmondani, annak nem mondtam meg, mégsem támadt nekem senki. Udvariasan közöltem, hogy erről nem szeretnék beszélni. Szóval ne parázz rá, és ennyi.:)

19f

2014. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire parázol tőle akkor kérd meg a szüleidet írjanak ők igazolást. Egy napot ők is igazolhatnak.
2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ne viccelj, ebben nincs semmi szégyellnivaló! Nyugodtan add oda az igazolálst, különben sem vagy köteles beszámolni arról, hogy miért voltál urológusnál. Én is vittem párszor nőgyógyászati igazolást, az osztályfőnököm pasi volt, de soha nem tett megjegyzést, nem kérdezősködött. Mondjuk ki is osztottam volna :)

21/L

2014. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Bocs 4 es,a lányok esete az teljesen más dolog.Nem lehet egy napon sem emliteni a fiúkéval .A lányok teljesen más problémákkal fordulnak gyakran orvoshoz.Még egy nő sem írta

csikló gondom volt .Mert a fitymának ez a női szervi megfelelője ,ha eddig nem tudtad még .

2014. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Édesem, az igazoláson az nincs rajta, hogy milyen problémával járt ott, az orvos nem írja rá.

Urológushoz meg millió egy problémával fordulhat egy ember. Húgyúti fertőzések, herevisszér, hereproblémák stb.

És jó, ha már 15 évesen megtanulja a kérdező is, hogy semmi szégyellnivaló nincs azon, ha valaki urológushoz megy.

Egyébként nem értek egyet, ha egy nő ad nőgyógyászati igazolást, akkor - főleg egy férfi - általában valamilyen szexuális problémára, abortuszra stb. gondol. De igazából meg senkinek semmi köze hozzá.

2014. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmit annyit hogy orvoshoz kellet menned és szépen oda adod az igazolást róla.Ha normális a tanár kussol,ha nem akkor a vesédet mondod és ha lehet négyszemközt ad oda neki a papírt,ne úgy hogy más osztálytárs is ott van,mert vannak nagyon tapintatlan tanárok,aztán meg meg a röhögés,megértelek.


És minden oké volt amúgy?

Remélem igen.

2014. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De tényleg annyit kell tenned hogy odaadod négyszemközt az orvosi igazolást a tanárnak és kész,ne legyen ott senki és kész ennyi,ha kérdezget akkor megmondod hogy nem szeretnél róla beszélni.Óra után add oda neki,várd meg míg mindenki kimegy a teremből,szólj a tanárnak hogy legyen szíves kicsit várni,beszélni szeretnél,az igazolásodat odaadni.
2014. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!