Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha nem tudok...

Mit csináljak ha nem tudok fürdeni úgy, hogy alig több mint egy hónapja műtöttek fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés

Már 5 napja nincs meleg víz, jéghideg víz folyik a csapból, részleges körülmetélés végeztek és mikor utoljára beszéltem az orvossal azt mondta,hogy 1 hét múlva fürödhetek és rendesen mossam meg, nehogy valami fertőzés kerüljön oda aminek következtében beszűkülhet újra.

Erre tessék, 5 napja nincs meleg víz a családból senkit nem érdekel ,hogy nem tudok fürdeni, tegnap jég hideg vízben megmostam egy kicsit mert már marha büdös volt, és innen onnan beleragadtak különféle anyagok.

Persze ez semmire nem volt jó ma szintén ugyan olyan büdös, és hideg vízben nem mosom meg még egyszer az is biztos,semmit nem is értem el vele, azt leszámítva,hogy az egyébként még érzékeny makkom a JÉG hideg víz hatására hatalmas fájdalmat váltott ki.

Szomszédhoz nem megyek át!


2012. jan. 15. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
melegíts fel vizet a gázon és mosakodj meg úgy.
2012. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talald fel magad amig nem lessz meleg viz,melegits vizet,es müanyag üvegböl öntsd a vizet,a többi testreszedet pedig lavorbol mosd.
2012. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:
Annyi vizet csak tudsz melegíteni, amennyi a fütykösöd megmosására kell!
2012. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fitymaműtétem után, én is gondban voltam mert különböző hőmérsékletű vízre mindig érzékeny volt a műtött fitymám. Amúgy ja, melegíts fel vizet és azzal mosd meg. Javaslom a BETADINE kenőcsöt fürdés utána, hogy elfertőződjön, én azzal kentem minden fürdés után.
2012. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen...

Főzzél kamillateát,vegyél elő vattát amit beáztatsz a még meleg(nem forró)kamillateába...

Nekem is részleges körülmetélésem volt de azért ennyi eszem van.

törölgesd át vele,ellazítja,kellemes érzés,100% tisztaság!

Amúgy én azt hittem vissza fog szűkűlni,de baromság...eleinte csúnyán hegesedett,de ez elvékonyodott (és még mindig vékonyodik)engem is 1 hónapja műtöttek,sőt féket is vágtak..ugyhogy ne rinyálj,hanem gondolkozz.

2012. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%

Utolsó és kérdező, mázlisták vagytok

Kérdező, ne parázz, betadine kell neked

2012. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!