Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon rossz dolog?

Nagyon rossz dolog?

Figyelt kérdés

Na szóval mostanában már elég gyakran verem ki, és nem tudom, lehet nem jól mostam ki, de mintha a fitymám hozzátapadt volna a makkomhoz. Lehet is látni, és amikor próbálnám szétszedni, olyan, mintha összeforrt volna a makkommal. Nem fáj, csak úgy zavar. Lehet ebből később probléma? Én nekem mondjuk eléggé kicsi, nyugiban 5 cm, mereven 11-12 cm körül van. Szűkületem az nem hiszem, hogy van, mert könnyedén tudom fel-le húzgálni, csak amikor merevedésem van, nem szokott magától feljönni a fityma. Meg amikor masztizok, akkor az elején, amikor nem nedves, akkor a nyílás, ahonnan minden kijön, mintha felakadna, folyamatosan becsípődik, és fáj. Ebből lehet probléma? Szüleimmel nem szívesen beszélek erről. Kérlek válaszoljatok, fontos!


14/F



2014. jan. 14. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt olvasom ki,hogy van egy kisméretű letapadásod.

Ilyen előszokott fordulni,ezt otthon magad is megoldhatod.

Kicsit ugyan fájni fog a szétválás ,de ez orvosnál is igy lenne.Ez későbbiekben is csak a gondot okozná .Merevedéskor senkinek sem megy fel magától .

Az nem tudom a húgycsőnyílásba hogy csípődne be ,szerintem ugy érzed a szárazság miatt .

2014. jan. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!