Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ösztrogén gátló szedésének...

Ösztrogén gátló szedésének lehet valami negatív mellékhatása?

Figyelt kérdés
35/F vagyok, és az edzőm javaslatára kezdeném el szedni, mivel izomnövekedésben nem fejlődök úgy, ahogy azt az edzések és az étrendem indokolná, viszont szírt is nehezen adok le ahhoz képest, hogy mennyit mozgok. Szerinte magas az ösztrogén szintem, és egy ilyen kúra segítene a férfi hormonoknak előtérbe kerülni, izmot növeszteni, és az ösztrogén okozhatja a zsírosodásomat is. Egy próbát megér, de kíváncsi lennék, hogy számíthatok-e valami kellemetlenségre, ha belevágok. Ilyesmikre gondolok, hogy pl. nem kopaszodom (ellentétben a régi osztálytáresaimmal), ami ha jól tudom, a hormonok hatása náluk. Kövér sem vagyok (csak egy vékony, de makacs zsírréteg van rajtam), és nem szeretnék elhízni sem.

2014. jan. 17. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem izmot növeszteni nem 35 évesen kell . 15 előbb kellett volna .Én inkább orvoshoz fordulnék tanácsért,mitől zsírosodom .Természetesen egy edző sem beszél saját maga ellen .Ők ebből élnek ,nekik egészségügyi kockázatuk ebben nincs .Abban van ,hogy hányan járnak a kondi termébe edzeni .
2014. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a hormonháztartásba beavatkozni. A helyedben nekem kevés lenne "az edzőm szerint". Ha pontosan tudni akarod, mi van, akkor kérj egy hormonvizsgálatot (vérvétel), és az majd megmondja, hogy magas vagy nem, szükséges-e kezelni vagy nem. Ha igen, kapsz normális gyógyszer normális adagban. Ha nem, akkor meg tök felesleges bekavarni. akinek nincs problémája, ne csináljon magának. Szerintem. Elrontani sokkal könnyebb, mint megjavítani...
2014. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért , akiben magas az ösztrogén nőiesebb is, valamint zsírosodik a melle, gyenge a szőrzete, van egyéb tünete is mint az elvárt izomfejlődés elmaradása. Az sem mindegy miért magas az ösztrogén: túl termelődés van vagy normál mennyiségben termelődik , de kevés tesztoszteron termelődik mellette / itt csak relatíve több, azaz a tesztoszteron szinthez képest, nagy vétek lenne beavatkozni, mert az agyalapimirigy serkentő hormonjai abban a pillanatban a 10x -re ugranának /.

Vérvételből meg kellene határozni csak utána szedni bármit.

2014. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Suso válasza:

Legnagyobb kerdes az h csak taplalek kiegeszitö formajaban szedned az ösztrogengatlot , vagy antiösztrogent szednel , venyköteles hormonalis gyogyszert ! Azt meg h 15 evvel ezelött kellett volna izmot epiteni csak olyan irja aki keptelen lenne ilyet megcsinalni. Ezekkel nem kell foglalkozni , a velemenyük tartalma magatol erthetö. Elöször is vegyük figyelembe a kajat , ha minden klappol utana jönnek a taplalek kiegeszitök. Legfontosabbak : Feherje , vitaminok , asvanyianyagok , Izületvedö , glutamin , Bca ,

es a zsiregetök testosteron fokozok ösztrogen gatlok stb.

Ha ezek meg vannak utana jön az edzes , Sulyzos edzes , cardio.Sulyzos edzes heti 4 nap cardio heti 2 nap legalabb , ha teheted reggeli orakban ehgyomorra.

Ha ez mind meg van es az edzod is jo meglessz a kivant eredmeny . Röviden a valasz ha taplalek kiegeszitö formajaban probalod az ösztogengatlod semmi bajod nem lesz. persze a taplalek kiegeszitök között nem a legfontosabb !!!

2015. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Suso válasza:
Ja es az ugy tudom meg azt hallottam kategoria jo lenne ha egy egyszerü kerdesbe nem keverne bele a hormonzavart !!!
2015. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!