Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az idegesség tehet róla, hogy...

Az idegesség tehet róla, hogy nem áll fel?

Figyelt kérdés

tegnap akartunk szexelni a barátnőmmel levetkőztünk felállt felhúztam a gumit be akartam rakni és leállt...:((reggel mindi áll) ezek után eszméletlenül elkezdett dobogni a szivem..mi lehetett a baj? volt már máskor is ilyen..de pl az előző alkalommal semmi baj nem volt miután elmentem se állt le...Amúgy ilyenkor a herezacskónak lágynak vagy összehúzódottnak kell lenni vagy az mind1? Lehet az is a baj hogy titokba csináljuk(amikor nincs itthon senki) mert ő még 16 én 17.:S

Nagyon szarul éreztem magamat mit csinálhatnék?

CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKRA VAGYOK KÍVÁNCSI!!!



2014. jan. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
idegesség miatt is lehet ilyen, viszont enm ár érdeklődni orvosnál a szíved működése felől. ha azt mondják nem szervi a panasz, akkor lehet hogy kezdődő "pánikbetegség".
2014. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Minden az izgalom ,idegesség számlájára lehet írni .

Ilyenkor gyorsan dobog a sziv fokozódik a vérnyomás .

Az befolyással van hogy titokba csináljátok,és nagy a kockázat .A zacsi elélvezés előtti pillanatokban kezd egyre jobban összehuzódni,és emeli a heréket a has alá,két oldalra .Segiti a herékből kinyomni a spermiumot.

Elélvezés után lassan megy vissza eredeti állapotba .

Nem mindenkinek megy lankadtba azonnal .Nálad lassubb a vér kiáramlása a barlangos testekből .

2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!