Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyakran kell WC-re mennem és...

Gyakran kell WC-re mennem és legtöbbször csak nagyon keveset vizelek. Hova forduljak ezzel?

Figyelt kérdés

hirtelen rám tör a vizelési inger,de szinte mindig csak 3-4 másodpercig pisilek.ha a suliba wc-re megyünk is mindig én végzek a legkorábban.A vesémmel van valami baj?

nem hinném hogy felfázás mert már régóta van így,de eddig arra fogtam hogy egyszerűen ilyen a kiválasztásom.


2009. dec. 3. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
prosztatagyulladás-> urológus (ha fiú vagy :P )
2009. dec. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Urológus tudna biztosat mondani, menj el mindenképpen! Az, hogy ez a problémád régóta jelen van, csak azt mutatja, hogy elhanyagoltad a tüneteidet!
2009. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is csak kevés ideig vizelek és többször kell mennem WC-re, mint másnak és nekem is már évek óta ez van, de biztos vagyok benne, hogy nem prosztatagyulladás! Én arra gondolok, hogy kicsi a húgyhólyagom, vagy kicsi az ingerküszöböm és ha már van egy kis pisi a húgyhólyagomba, azonnal mennem kell WC-re, mert azt hiszem, hogy bepisilek! A prosztatagyulladásnak már lettek volna súlyosabb tünetei is, de semmi rosszat nem éreztem még!
2009. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Urológushoz! Gyorsan! Ne szégyeld, másnak is van ilyen...Később lehet, hogy impotens leszel, ha most nem mész el...
2009. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet cukorbetegség miatt is.. De szerintem is urológus!
2010. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!